Śląsk, medal z wystawy piekarniczo-cukierniczej we Freiburgu (Świebodzicach), 1903

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:06:40
330031
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Wilhelm II, medal z wystawy piekarniczo-cukierniczej we Freiburgu (Świebodzicach), 1903, Aw: Herb z preclem pod koroną, trzymany przez dwa lwy, poniżej TREU ZU KAISER U REICH, wokoło legenda XII ZWEIGVERBBANDSTAG SCHLESISCHER BÄCKER, Rw: Poziomy napis AUSSTELLUNG FÜR BÄCKEREI CONDITOREI U VERWANDTE GEWERBE FREIBURG I SCHLES 1903, u dołu wieniec dębowy, u góry legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal złocony 40.1 mm, 24.41 g, medal uderzony na rancie i zarysowany przy jednym z lwów
Literatura: Jaschke/ Maerker - nie notuje (podobny do medalu z Wrocławia nr. 2258)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 165

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  100 zł
5)  70 zł
6)  60 zł