Francja, medal nagrodowy dla Jana Maciejewskiego, 1839

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:05:00
330030
Opis: Francja - XIX wiek, medal nagrodowy dla Jana Maciejewskiego, 1839, wydany przez Federację Przemysłu mechanicznego i metalowego, sygnowany Daniel Dupuis, Aw: Popiersie w lewo i napis DENIS PAPIN NE EN 1647 MORT EN 1714, Rw: Pozioma legenda FEDERATION DES INDUSTRIES MECANIQUES ET TRANSFORMATRICES DES MATAUX / MDCCCXXXIX, w ramce M MACIEJEWSKI JEAN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony 45.0 mm, 40.52 g, patyna

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 123

1)  120 zł
2)  115 zł