Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
373 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.III.5b, Dav.4316
500 zł
460 zł
374 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1629, Bydgoszcz, j.w., Kop.III.6c, Dav.4316
450 zł
450 zł
375 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1631, Bydgoszcz, j.w., Kop.IV.2, Dav.4316
III-
VF-
380 zł
300 zł
376 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1631, Toruń, Aw: Półpostać i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Kop.II.l -rr-, Dav.4372, T.20, ładna patyna, rzadkiw tym stanie zachowania
1 200 zł
1 400 zł
377 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtalar 1631, Toruń, Aw: Półpostać i napis, Rw: Herb Torunia i napis, Kop.II.l -rr-, Gum.1418, T.75
1 500 zł
1 300 zł
378 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1609, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.1.2 -r-, Gum.1380, ładna patyna, drobneuszkodzenia w tle
250 zł
440 zł
379 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1611, Gdańsk, j.w., Kop.I.4 -rr-, Gum.1382
200 zł
500 zł
380 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1613, Gdańsk, j.w., Kop.1.6 -r-, Gum.1382
150 zł
150 zł
381 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, j.w., Kop.1.8 -r-, Gum.1382, ładna patyna
200 zł
380 zł
382 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.II.2 -r-, Gum.1383
180 zł
210 zł
383 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1620, Gdańsk, j.w., litery SB, Kop.III.5 -r-, Gum.1389, rocznik rzadziej występujący w handlu
120 zł
150 zł
384 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bygdoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.II.2b, Gum. 1172, ładna patyna
60 zł
135 zł
385 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, j.w., odmiana napisowa: SIGI III DG REX POL MD LIT RVS PRVS MAS
45 zł
60 zł
386 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, j.w., Kop.II.3b, Gum.1176
50 zł
387 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, j.w., Kop.II.4, Gum.1177
50 zł
388 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, j.w., odmiana interpunkcyjna; na rewersie pojedyncze kropki zamiast dwukropków
50 zł
40 zł
389 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.V.l -r-, Gum.1391
60 zł
50 zł
390 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1624, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.II.5a, Gum.1178
60 zł
110 zł
391 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.V.3 -r-, Gum. 1393
70 zł
85 zł
392 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk, j.w., odmiana interpunkcyjna i literowa na awersie ...D:L.R:P:
65 zł
50 zł