Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
621 Księstwo Warszawskie 1807-1815
dukat 1812, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 117, Fr.68/59
2 000 zł
1 800 zł
622 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 114, Dav.247
400 zł
560 zł
623 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1812, Warszawa, j.w., Plage 115, Dav.247
300 zł
380 zł
624 Księstwo Warszawskie 1807-1815
300 zł
310 zł
625 Księstwo Warszawskie 1807-1815
talar 1814, Warszawa, j.w., Plage 116, Dav.247
300 zł
330 zł
626 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/3 talara 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 109
80 zł
627 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/3 talara 1812, Warszawa, j.w., Plage IIl
80 zł
65 zł
628 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/3 talara 1813, Warszawa, j.w., Plage 112
100 zł
90 zł
629 Księstwo Warszawskie 1807-1815
1/6 talara 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 104
60 zł
100 zł
630 Księstwo Warszawskie 1807-1815
zestaw: 1/3 talara 1813, 10 groszy 1813 (data przerobiona z 1812), Warszawa, Plage 106, Plage 103
70 zł
631 Księstwo Warszawskie 1807-1815
5 groszy 1811 IB, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i wieniec. Rw: Napis, Plage 96, piękny stan zachowania
100 zł
105 zł
632 Księstwo Warszawskie 1807-1815
5 groszy 1811 IB, Warszawa, j.w., Plage 96, przebitka z 1/24 talara pruskiego; ładny stan zachowania
70 zł
60 zł
633 Księstwo Warszawskie 1807-1815
5 groszy 1811 IB, Warszawa, j.w., Plage -, mniejsze cyfry daty; przebitka z 1/24 talara pruskiego
60 zł
634 Księstwo Warszawskie 1807-1815
5 groszy 1811 IS, j.w., Warszawa, Plage 94, przebitka z 1/24 talara pruskiego; ładny stan zachowania
70 zł
60 zł
635 Księstwo Warszawskie 1807-1815
5 groszy 1812, Warszawa, j.w., Plage 99, przebitka z 1/24 talara pruskiego
60 zł
65 zł
636 Księstwo Warszawskie 1807-1815
zestaw: 3 grosze 1810 IS, 1 grosz 1810 IS, Warszawa, Plage 77, Plage 64, razem 2 sztuki
45 zł
50 zł
637 Księstwo Warszawskie 1807-1815
zestaw: 3 grosze 1811 IS, 1 grosz 1811 IS, Warszawa, Plage 83, Plage 67, razem 2 sztuki
50 zł
46 zł
638 Księstwo Warszawskie 1807-1815
zestaw: 3 grosze 1811 IB, 1 grosz 1811 IB, Warszawa, Plage 86, Plage 70, razem 2 sztuki
45 zł
36 zł
639 Księstwo Warszawskie 1807-1815
zestaw: 3 grosze 1814 IB, 1 grosz 1814 IB, Warszawa, Plage 92, Plage 76, razem 2 sztuki
45 zł
36 zł
640 Księstwo Warszawskie 1807-1815
zestaw: 3 grosze 1812 IB, 1 grosz 1812 IB (2 szt.), Warszawa, Plage 89, Plage 71, Plage 73, razem 3 sztuki
70 zł
65 zł