Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  POLSKA  Zygmunt August 1545-1572
323 Zygmunt August 1545-1572
dukat 1563, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rr: Tarcza herbowa i napis, Kop.III, la -rrr-, Fr.2, T.600, awers jak egz. zezbioru Frankiewicza nr 90 i H-Cz.5679, rewers n..
9 000 zł
10 700 zł
324 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1569, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.1.5 -r-, Gum.624
100 zł
325 Zygmunt August 1545-1572
czworak 1569, Wilno, j.w., odmiana : na awersie napis: SIGIS AV D G
80 zł
326 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.III -rr-, Gum.619, T.18
III-
VF-
250 zł
327 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.IV, Gum.620
100 zł
115 zł
328 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1562, Wilno, j.w., odmiana w interpunkcji i napisie na rewersie, niedobity
III-
VF-
60 zł
50 zł
329 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1564, Wilno, Aw: j.w., Rw: Pogoń w tarczy i napis, Kop.V.3 -r-, Gum.622
120 zł
220 zł
330 Zygmunt August 1545-1572
trojak 1564, Wilno, j.w., Kop.V.3 -r-, Gum.622, rysy w tle na awersie
60 zł
50 zł
331 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę polską 1547, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.II.2 -r-, Gum.610
80 zł
80 zł
332 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę polską 1566, Tykocin, Aw: Popiersie i napis, Rw: j.w., Kop.IIIw.l -r-, Gum.610
80 zł
65 zł
333 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę polską 1566, Tykocin, Kop.IIIw.l -r-, Gum.610
65 zł
334 Zygmunt August 1545-1572
grosz na stopę polską 1568, Tykocin, j.w., Kop.IIIw.3 -r-, Gum.610
65 zł
335 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1545, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.IIw.2 -rrr-, Gum.596 R, T.30
300 zł
360 zł
336 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1552, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.IIw.9 -r-, Gum.598, ładna patyna
45 zł
95 zł
337 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1553, Wilno, j.w., Kop.IIw.l0, Gum.598, T.5
65 zł
80 zł
338 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1554, Wilno, j.w., Kop.IIw.11 -rr-, Gum.598, T.12
90 zł
130 zł
339 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1560, Wilno, j.w., Kop.IIw.17b -rrr-, Gum.598
30 zł
50 zł
340 Zygmunt August 1545-1572
półgrosz 1565, Wilno, j.w., Kop.IIw.22a -rr-, Gum.606 R, T.8, odmiana bez herbu Topór, moneta rzadko spotykanaw handlu
100 zł
341 Zygmunt August 1545-1572
zestaw półgroszy 1547, 1548, Wilno, j.w., Kop.IIw.4, Kop.IIw.5, razem 2 sztuki
40 zł
342 Zygmunt August 1545-1572
zestaw półgroszy 1547, 1561, Wilno, j.w., Kop.IIw.4, Kop.IIw.4, Kop.IIw.18a, razem 2 sztuki
40 zł
32 zł