Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
679 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 ruble= 20 złotych 1837, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 305, Fr. 111(40)
600 zł
680 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla= 10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał, Plage 313
120 zł
100 zł
681 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla= 10 złotych 1833, Petersburg, j.w., Plage 313
100 zł
100 zł
682 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla= 10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 321, w dacie cyfra 5 przerobiona z 3
80 zł
683 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla= 10 złotych 1835, Warszawa, j.w., Plage 320
100 zł
100 zł
684 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla= 10 złotych 1836, Warszawa, j.w., Plage 325
120 zł
100 zł
685 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla=10 złotych 1836, Warszawa, j.w., Plage 325
80 zł
75 zł
686 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
1 1/2 rubla=10 złotych 1837, Warszawa, j.w., Plage 333
100 zł
110 zł
687 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
rubel 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 435
40 zł
38 zł
688 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3/4 rubla=5 złotych 1838, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 361, dobry stanzachowania
80 zł
120 zł
689 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3/4 rubla=5 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 363, rysa na awersie
50 zł
40 zł
690 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3/4 rubla=5 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 363
40 zł
36 zł
691 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3/4 rubla=5 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 368, wada blachy; dobry stan zachowania
60 zł
692 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
połtina 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 447, ładna patyna
50 zł
85 zł
693 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
30 kopiejek=2 złote 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 378
40 zł
694 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
25 kopiejek=50 groszy 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 385
35 zł
28 zł
695 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
25 kopiejek 1857, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 455, dobry stan zachowania
50 zł
210 zł
696 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
20 kopiejek=40 groszy 1844, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 391, drobne wady blachy;rzadko występuje w handlu
50 zł
95 zł
697 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
3 kopiejki 1854, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napis w wieńcu, Plage 469, bardzo dobry stan zachowania
50 zł
60 zł
698 Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864
zestaw: kopiejka 1855, dienieżka 1859, Warszawa, Plage 500, Plage 525, razem 2 sztuki; dobry stan zachowania
30 zł