Aukcja nr 9
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
679 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble= 20 złotych 1837, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 305, Fr. 111(40) |
600 zł | |
680 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał, Plage 313 |
120 zł 100 zł
681 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1833, Petersburg, j.w., Plage 313 |
II- EF- |
100 zł 100 zł
682 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 321, w dacie cyfra 5 przerobiona z 3 |
III VF |
80 zł | |
683 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1835, Warszawa, j.w., Plage 320 |
100 zł 100 zł
684 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1836, Warszawa, j.w., Plage 325 |
II- EF- |
120 zł 100 zł
685 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1836, Warszawa, j.w., Plage 325 |
III VF |
80 zł 75 zł
686 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1837, Warszawa, j.w., Plage 333 |
100 zł 110 zł
687 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 rubel 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 435 |
III VF |
40 zł 38 zł
688 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3/4 rubla=5 złotych 1838, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 361, dobry stanzachowania |
II- EF- |
80 zł 120 zł
689 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3/4 rubla=5 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 363, rysa na awersie |
50 zł 40 zł
690 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3/4 rubla=5 złotych 1839, Warszawa, j.w., Plage 363 |
III VF |
40 zł 36 zł
691 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3/4 rubla=5 złotych 1841, Warszawa, j.w., Plage 368, wada blachy; dobry stan zachowania |
60 zł | |
692 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 połtina 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 447, ładna patyna |
II- EF- |
50 zł 85 zł
693 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 30 kopiejek=2 złote 1839, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 378 |
III VF |
40 zł | |
694 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek=50 groszy 1846, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 385 |
III VF |
35 zł 28 zł
695 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 25 kopiejek 1857, Warszawa, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 455, dobry stan zachowania |
50 zł 210 zł
696 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 20 kopiejek=40 groszy 1844, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 391, drobne wady blachy;rzadko występuje w handlu |
II- EF- |
50 zł 95 zł
697 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 kopiejki 1854, Warszawa, Aw: Orzeł carski, Rw: Napis w wieńcu, Plage 469, bardzo dobry stan zachowania |
II- EF- |
50 zł 60 zł
698 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 zestaw: kopiejka 1855, dienieżka 1859, Warszawa, Plage 500, Plage 525, razem 2 sztuki; dobry stan zachowania |
II- EF- |
30 zł |