Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  POLSKA  Wolne Miasto Kraków
674 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 294
180 zł
145 zł
675 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, j.w., Plage 294
180 zł
145 zł
676 Wolne Miasto Kraków
150 zł
677 Wolne Miasto Kraków
10 groszy 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 295, dobry stan zachowania
100 zł
678 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, moneta rzadka w tym stanie zachowania
80 zł
130 zł