Aukcja nr 9
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
528 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 3 dukaty 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcze herbowe w wieńcu i napis, Plage 459, Fr.98(27), bardzoładna stara patyna |
3 500 zł 3 250 zł
529 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 1 1/2 dukata 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcze herbowe w wieńcu, Plage 458, Fr.99(28) |
III VF |
1 700 zł 1 750 zł
530 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dukat 1791. Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieńce i napis, Plage 451. Fr.l04(33) |
1 600 zł 1 450 zł
531 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dukat 1792, Warszawa, j.w., Plage 453, Fr.l04(33) |
III VF |
1 600 zł 1 300 zł
532 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1766, Warszawa, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 381. Dav.1618, moneta rzadkaw tym stanie zachowania |
II- EF- |
1 000 zł 800 zł
533 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1766, Warszawa, j.w., odmienny rewers, Plage 380, Dav.1618 |
600 zł 500 zł
534 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1770, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: j.w., Plage 385, Dav. 1619 |
850 zł | |
535 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1774, Warszawa, j.w., Plage 390, Dav.l619, lekko justowany na awersie i rewersie |
1 000 zł 800 zł
536 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1775, Warszawa, j.w., Plage 392, Dav.l619 |
III VF |
700 zł 560 zł
537 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1776, Warszawa, j.w., Plage 393, Dav. 1619 |
700 zł 600 zł
538 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1777, Warszawa, j.w., Plage 395, Dav. 1619, ładna patyna |
850 zł | |
539 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1779, Warszawa, j.w., Plage 399, Dav. 1619 |
850 zł 740 zł
540 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1781, Warszawa, j.w., Plage 402, Dav.l619, T.20 |
1 500 zł 1 200 zł
541 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1783, Warszawa, j.w., Plage 404, Dav. 1620 |
III VF |
650 zł | |
542 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1784, Warszawa, j.w., Plage 405, Dav. 1620 |
650 zł 520 zł
543 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1784, Warszawa, j.w., Plage 405, Dav. 1620 |
III VF |
600 zł | |
544 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1785, Warszawa, j.w., Plage 406, Dav. 1620, ładna patyna |
II- EF- |
750 zł 600 zł
545 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1788, Warszawa, j.w., Plage 408, Dav. 1621 |
III VF |
380 zł 300 zł
546 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar historyczny 1793, Warszawa, Aw: Wielowierszowy napis poziomy i napis w otoku, Rw: Wielowierszowy napispoziomy i napis w otoku, Plage 410 (awers) i Plage - (rewe.. |
II+ EF+ |
2 000 zł 2 250 zł
547 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar historyczny 1793, Warszawa, Aw: Wielowierszowy napis poziomy i napis w otoku. Rw: Wielowierszowy napispoziomy i napis w otoku, Plage 411, moneta wybita w miedzi.. |
I UNC |
2 500 zł |