Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
588 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
10 groszy miedzianych 1793, Warszawa, j.w., Plage 239
40 zł
65 zł
589 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1766, Warszawa, Aw: Monogram w kwadracie, Rw: Napis w kwadracie, Plage 215, moneta dość rzadkaw tym stanie zachowania
50 zł
65 zł
590 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
grosz srebrny 1767, Warszawa, j.w., Plage 216
40 zł
591 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szóstak 1764, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kurp.465 R8, szóstak w czystym srebrze,niezmiernie rzadko występujący w handlu, wspominają o ni..
1 200 zł
2 700 zł
592 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szóstak 1765, Toruń, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Elbląga i napis, Plage 520, moneta rzadka w tym staniezachowania, ładna patyna
350 zł
520 zł
593 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał i data, Plage 207, ładna patyna; moneta rzadkaw tym stanie zachowania
60 zł
140 zł
594 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, j.w., nieco mniejsze litery na awersie
35 zł
30 zł
595 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1794, Warszawa, j.w., odmiana: AUGUTUS , Plage 211
45 zł
75 zł
596 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
6 groszy 1795, Warszawa, j.w., Plage 212, moneta rzadka w tym stanie zachowania
60 zł
65 zł
597 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1765, Toruń, Aw: Monogram, Rw: Herb Torunia i napis, Plage 517, moneta rzadko spotykana w handlu; wadablachy
80 zł
65 zł
598 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1766, Kraków, Aw: Popiersie w zbroi, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 144, moneta dość rzadka w tym staniezachowania
60 zł
85 zł
599 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: j.w., Plage 158
40 zł
38 zł
600 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1770, Warszawa, j.w., Plage 168, odmiana: TRILEX
100 zł
115 zł
601 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1775, Warszawa, j.w., Plage 175
40 zł
55 zł
602 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1787, Warszawa, j.w., Plage 190
40 zł
32 zł
603 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak z miedzi krajowej 1787, Warszawa, Aw: j.w., Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 191, typ rzadziej spotykanyw handlu
60 zł
110 zł
604 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak z miedzi krajowej 1788, Warszawa, j.w., Plage 193
III-
VF-
50 zł
50 zł
605 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1791, Warszawa, Aw: j.w., Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 199
45 zł
48 zł
606 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1791, Warszawa, j.w., Plage 199
45 zł
36 zł
607 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak z miedzi krajowej 1791, Warszawa, Aw: j.w., Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 200
III-
VF-
50 zł
40 zł