Aukcja nr 9
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
548 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis. Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 373, Dav.l623 |
350 zł | |
549 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, j.w. |
III VF |
320 zł | |
550 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1794, Warszawa, j.w. |
III- VF- |
200 zł | |
551 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1795, Warszawa, j.w., Plage 374, Dav.l623 |
350 zł | |
552 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 talar 1795, Warszawa, j.w., |
350 zł | |
553 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 350 |
380 zł 460 zł
554 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1768, Warszawa, j.w., Plage 351 |
III VF |
350 zł 280 zł
555 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1777, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 363, Kurp.269 R8, moneta jakw kolekcji hr. Sobańskiego (wstęga wiążąca wylej włosy); ład.. |
2 000 zł 2 150 zł
556 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1779, Warszawa, j.w., Plage 365 |
III VF |
260 zł 200 zł
557 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1781, Warszawa, j.w., Plage 367 |
550 zł 440 zł
558 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1782, Warszawa, j.w., Plage 368, ładna patyna |
II- EF- |
500 zł 430 zł
559 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, j.w., Plage 371, stan gabinetowy, ładna patyna |
I UNC |
1 800 zł 5 500 zł
560 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, j.w., ładna stara patyna; dość rzadki w tym stanie zachowania |
600 zł 480 zł
561 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1766, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 308 |
III VF |
80 zł 65 zł
562 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1768, Warszawa, j.w., Plage 314 |
III VF |
80 zł 65 zł
563 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1768, Warszawa, j.w. |
III- VF- |
50 zł 50 zł
564 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1770, Warszawa, j.w., Plage 318 |
III VF |
70 zł 70 zł
565 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1774, Warszawa, j.w., Plage 325 |
90 zł 115 zł
566 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1776, Warszawa, j.w., Plage 328, za głową punca kolekcjonerska Potockich z herbem Pilawa |
III VF |
80 zł 85 zł
567 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1777, Warszawa, j.w., Plage 329 |
III VF |
80 zł 95 zł