Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
413 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1596, Poznań, j.w., Kop.XVII.lb -r-, Wal.XX1, ładna patyna
40 zł
50 zł
414 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Poznań, j.w., Kop.XX.2a -r-, Wal.XXX
40 zł
46 zł
415 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1597, Wilno, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.III.5 -r-
50 zł
60 zł
416 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Poznań, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.XVI1,3a -rr-, Wal.-
60 zł
50 zł
417 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, j.w., Kop.XLXIlB.Ib, Wal.XXXVII
40 zł
418 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1598, Bydgoszcz, j.w., odmiana interpunkcji i drobne różnice w rysunku
40 zł
90 zł
419 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1600, Kraków, Aw: Popiersie w lewo i napis, Rw: j.w., Kop.LII.lb -r-, Wal.XCI
80 zł
145 zł
420 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1601, Kraków, j.w., Kop.LII.2 -r-, Wal.XCI
80 zł
130 zł
421 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1605, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herby i napisy, Kop.LIVK.6a -r-, Wal.XCII
50 zł
75 zł
422 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1620, Kraków, Aw: j.w., Rw: Herb i napisy, Kop.LX4, Wal.XCVII, rzadki w tym stanie zachowania
45 zł
423 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw trojaków 1590 (Poznań), 1591 i 1594 (Ryga), Kop.VIII.3b, Kop.1,4, Kop.1.7, razem 3 sztuki
80 zł
65 zł
424 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw trojaków 1591, 1592, 1595 (Ryga), 1597 (Olkusz), Kop.I.4, Kop.1.5, Kop.1.8, Kop.XLIVo.5, razem 4 sztuki
100 zł
80 zł
425 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw trojaków 1592 (Ryga), 1620 (Kraków), Kop.1,5, Kop.LX.4, razem 2 sztuki
50 zł
40 zł
426 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw trojaków 1593 (Ryga), 1597 (Olkusz), 1602 (Kraków), Kop.1.5, Kop.XLIVo.5, Kop.LIVK.3b -r-, razem 3 sztuki
90 zł
427 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw trojaków 1594, 1595 (Bydgoszcz), Kop.XXVI.la -r-, Kop.XXVI.2b -r-, razem 2 sztuki
70 zł
70 zł
428 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw trojaków 1595 (Ryga), 1598 (Wschowa), 1599 (Poznań), Kop.1,8, Kop.XLVIIIws.2a, Kop.XLVIIIp.2, razem3 sztuki
75 zł
60 zł
429 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw trojaków 1596 (Wschowa), 1597 (Olkusz), Kop.XIII.2b -r-, Kop.XLIVo.5, razem 2 sztuki
60 zł
430 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw trojaków 1596 (Bydgoszcz), 1597 (Poznań), 1597 (Ryga), Kop.XXVIII.lb, Kop.XX.2a -r-, Kop.I. 10, razem3 sztuki
80 zł
431 Zygmunt III Waza 1587-1632
krucierz 1617, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.I.3 -r-, Gum.982
40 zł
100 zł
432 Zygmunt III Waza 1587-1632
krucierz 1618, Kraków, j.w., Kop.1,4 -rr-, Gum.983, T.7
60 zł
175 zł