Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
433 Zygmunt III Waza 1587-1632
półtorak 1619, Wilno, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Jabłko i napis, Kop.l.b -rr-, Gum.1326, T.15, bardzo rzadkospotykany w handlu w tym stanie zachowania
100 zł
140 zł
434 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1604, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop.XIIlK.4c -r-, Gum.935
45 zł
435 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1609, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.I1.2a, Gum.1317
50 zł
75 zł
436 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1614, Kraków, Aw: Korona i napis, Rw: Orzeł i napis, Kop.XIVK.9b -r-, Gum.949
40 zł
437 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1624, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.11,2, Gum. 1374
60 zł
75 zł
438 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1626, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.VI.la, Gum. 1324
40 zł
439 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1626, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.11,4, Gum. 1376
60 zł
70 zł
440 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1627, Gdańsk, j.w., Kop.II.5, Gum. 1377
60 zł
60 zł
441 Zygmunt III Waza 1587-1632
grosz 1613, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.-, Gum.-, omyłkowa data 1643, typ z literą H herbBogoria (T.10), opisany przez Stasysa Sajauskasa i Domin..
150 zł
210 zł
442 Zygmunt III Waza 1587-1632
szeląg 1614, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.V.2 -rrr-, H-Cz.5783 R6, piękna patyna;moneta niezmiernie rzadko występująca w tym stanie za..
100 zł
220 zł
443 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw szelągów 1589 (Olkusz), 1622 (Kraków), Kop.1,2, Kop.XXI.2c, razem 2 sztuki
35 zł
30 zł
444 Zygmunt III Waza 1587-1632
zestaw szelągów 1596 (Malbork) i 1596 (Wschowa), Kop.XVI.3, Kop.V. Ib -r-, odmiana rzadko występująca w handlu
50 zł
40 zł
445 Zygmunt III Waza 1587-1632
denar 1624, Łobżenica, Aw: Monogram, Rw: Tarcza herbowa, Kop.V.3a -rr-, Gum. 1495, T.6, moneta niezmiernierzadko spotykana w handlu
80 zł
300 zł