Aukcja nr 9
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
393 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1626, Gdańsk, j.w., Kop.V.4 -r-, Gum.1393 |
III VF |
60 zł 75 zł
394 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.V.l -r-, Gum.1151 |
II- EF- |
60 zł 50 zł
395 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.V.l -r-, Gum.1151, odmianainterpunkcji na awersie |
III VF |
70 zł | |
396 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, j.w., Kop.V.2 -rr-, Gum.1153 |
90 zł 100 zł
397 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, Aw: Popiersie z dużą głową i napis, Rw: j.w., Kop.-, Gum.-. |
120 zł 200 zł
398 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1600, Malbork, Aw: Popiersie i napis, Rw: j.w., Kop.VI.l -r-, Gum.1155 |
200 zł 260 zł
399 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1623, Kraków, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcze herbowe i napis, Kop.Xb -r-, Gum.1161 |
III VF |
40 zł 30 zł
400 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1623, Kraków, j.w., Kop.XIa -r-, Gum.1162, odmiana: herb Sas bez tarczy |
40 zł | |
401 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1623, Kraków, j.w., Kop.XIa -r-, Gum.1162, odmienna interpunkcja i napisy |
III VF |
35 zł 30 zł
402 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Ryga, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Rygi i napis, Kop.1.2 -r- |
II- EF- |
40 zł 55 zł
403 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Wilno, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.1,2a -r-, T.6 |
60 zł 115 zł
404 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Olkusz, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.VII. 1 -r-, Wal.LX, odmiana rzadko spotykana w handlu |
50 zł 110 zł
405 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Malbork, j.w., Kop.XXIX.la, Wal.LIV |
40 zł 32 zł
406 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, j.w., Kop.XXIX.3a, Wal.LIV |
40 zł 32 zł
407 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, j.w., Kop.XXIX.3a, w słowie GROS niezamknięta litera O |
40 zł 32 zł
408 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.III.2 |
40 zł 32 zł
409 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Aw: j.w., Rw: Herby i napis, Kop.XIII.la -r-, Wal.XV |
40 zł 70 zł
410 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, j.w., Kop.XXXII.l -r-, WaLLXXII |
45 zł 60 zł
411 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Bydgoszcz, j.w., Kop.XXVIII.lb, Wal.XVIII, ładna patyna |
40 zł 80 zł
412 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Lublin, j.w., Kop.XXXV.2 -r-, Wal.LXXII |
45 zł 90 zł