Aukcja nr 9
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
666 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 272 |
III VF |
160 zł | |
667 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Aw: Tarcze herbowe i napis, Rw: Nominał i napis, Plage 273, dobry stan zachowania |
II+ EF+ |
100 zł 110 zł
668 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, j.w., Plage 273 |
III VF |
50 zł | |
669 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 jednostronna odbitka awersu próbnej wersji tarczy herbowej Królestwa Polskiego, która z niewielkimi modyfikacjamiposłużyła do produkcji dwuzłotówki 1831, srebro, ładn.. |
II+ EF+ |
100 zł 300 zł
670 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 279, dobry stan zachowania |
II+ EF+ |
180 zł 150 zł
671 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, j.w., Plage 279, dobry stan zachowania |
II+ EF+ |
160 zł | |
672 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 trojak 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 282 |
50 zł 65 zł
673 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego, oklejone ozdobnym papierem koloruwiśniowego. Na wierzchu wytłoczony orzeł w złotej koronie, .. |
II-/III | 2 900 zł | |
674 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 294 |
I- UNC- |
180 zł 145 zł
675 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, j.w., Plage 294 |
II+ EF+ |
180 zł 145 zł
676 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, j.w., Plage 294 |
150 zł | |
677 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, Plage 295, dobry stan zachowania |
100 zł | |
678 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Aw: Herb Krakowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu, moneta rzadka w tym stanie zachowania |
I- UNC- |
80 zł 130 zł
679 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 3 ruble= 20 złotych 1837, Petersburg, Aw: Orzeł carski, Rw: Napisy, Plage 305, Fr. 111(40) |
600 zł | |
680 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1833, Petersburg, Aw: Orzeł carski i napis, Rw: Nominał, Plage 313 |
120 zł 100 zł
681 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1833, Petersburg, j.w., Plage 313 |
II- EF- |
100 zł 100 zł
682 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1835, Petersburg, j.w., Plage 321, w dacie cyfra 5 przerobiona z 3 |
III VF |
80 zł | |
683 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1835, Warszawa, j.w., Plage 320 |
100 zł 100 zł
684 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla= 10 złotych 1836, Warszawa, j.w., Plage 325 |
II- EF- |
120 zł 100 zł
685 | Monety zaboru rosyjskiego 1832-1864 1 1/2 rubla=10 złotych 1836, Warszawa, j.w., Plage 325 |
III VF |
80 zł 75 zł