Aukcja nr 9
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
646 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 5 złotych 1817, Warszawa, j.w., Plage 34 |
III VF |
80 zł | |
647 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, j.w., Plage 37 |
II- EF- |
110 zł | |
648 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, j.w., Plage 37 |
100 zł | |
649 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, j.w., Plage 37 |
100 zł | |
650 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, j.w., Plage 37 |
III VF |
80 zł | |
651 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 5 złotych 1830 FH, Warszawa, j.w., Plage 38, ładny stan zachowania |
II- EF- |
130 zł 190 zł
652 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 5 złotych 1830 KG, Warszawa, j.w., Plage 39 |
100 zł | |
653 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 5 złotych 1833, Warszawa, j.w., Plage 42 |
100 zł 80 zł
654 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 1 złoty 1830, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieniec i napis, Plage 73 |
50 zł 55 zł
655 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 1 złoty 1832, Warszawa, j.w., Plage 77 |
III VF |
50 zł 40 zł
656 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 1 złoty 1832, Warszawa, j.w., Plage 77 |
50 zł 40 zł
657 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 1 złoty 1834, Warszawa, j.w., Plage 80, ładna patyna |
II- EF- |
60 zł 75 zł
658 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 10 groszy 1840, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Nominał i data w wieńcu, Plage 106 |
I UNC |
20 zł 16 zł
659 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 zestaw: 10 groszy 1840, 5 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Plage 143, razem 2 sztuki |
I/II+ | 30 zł | |
660 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 zestaw: 5 groszy 1827 IB, 3 grosze 1840, Warszawa, Plage 124, Plage 192, razem 2 sztuki |
35 zł 28 zł
661 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 trojak z miedzi krajowej 1827, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Napisy, Plage 166 R6, bardzo rzadki w tym staniezachowania |
II- EF- |
100 zł 230 zł
662 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 1 grosz z miedzi krajowej 1826, Warszawa, Aw: Orzeł, Rw: Napisy, Plage 219 R4, bardzo rzadki w tym staniezachowania |
II- EF- |
90 zł 280 zł
663 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Utrecht, Aw: Stojący rycerz i napis, Rw: Napis w ozdobnej ramce, Plage 269, Fr.114(43) |
III VF |
500 zł 490 zł
664 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i napis, Rw: Nominał w wieńcu i napis, Plage 272, bardzo dobry stanzachowania |
I- UNC- |
390 zł 640 zł
665 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, j.w., Plage 272 |
200 zł 160 zł