Aukcja nr 9
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
326 | Zygmunt August 1545-1572 trojak 1562, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.III -rr-, Gum.619, T.18 |
III- VF- |
250 zł | |
327 | Zygmunt August 1545-1572 trojak 1562, Wilno, Aw: Monogram i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.IV, Gum.620 |
100 zł 115 zł
328 | Zygmunt August 1545-1572 trojak 1562, Wilno, j.w., odmiana w interpunkcji i napisie na rewersie, niedobity |
III- VF- |
60 zł 50 zł
329 | Zygmunt August 1545-1572 trojak 1564, Wilno, Aw: j.w., Rw: Pogoń w tarczy i napis, Kop.V.3 -r-, Gum.622 |
II- EF- |
120 zł 220 zł
330 | Zygmunt August 1545-1572 trojak 1564, Wilno, j.w., Kop.V.3 -r-, Gum.622, rysy w tle na awersie |
60 zł 50 zł
331 | Zygmunt August 1545-1572 grosz na stopę polską 1547, Wilno, Aw: Popiersie i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.II.2 -r-, Gum.610 |
III VF |
80 zł 80 zł
332 | Zygmunt August 1545-1572 grosz na stopę polską 1566, Tykocin, Aw: Popiersie i napis, Rw: j.w., Kop.IIIw.l -r-, Gum.610 |
III VF |
80 zł 65 zł
333 | Zygmunt August 1545-1572 grosz na stopę polską 1566, Tykocin, Kop.IIIw.l -r-, Gum.610 |
III VF |
65 zł | |
334 | Zygmunt August 1545-1572 grosz na stopę polską 1568, Tykocin, j.w., Kop.IIIw.3 -r-, Gum.610 |
III VF |
65 zł | |
335 | Zygmunt August 1545-1572 półgrosz 1545, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.IIw.2 -rrr-, Gum.596 R, T.30 |
300 zł 360 zł
336 | Zygmunt August 1545-1572 półgrosz 1552, Wilno, Aw: Orzeł i napis, Rw: Pogoń i napis, Kop.IIw.9 -r-, Gum.598, ładna patyna |
II- EF- |
45 zł 95 zł
337 | Zygmunt August 1545-1572 półgrosz 1553, Wilno, j.w., Kop.IIw.l0, Gum.598, T.5 |
II- EF- |
65 zł 80 zł
338 | Zygmunt August 1545-1572 półgrosz 1554, Wilno, j.w., Kop.IIw.11 -rr-, Gum.598, T.12 |
90 zł 130 zł
339 | Zygmunt August 1545-1572 półgrosz 1560, Wilno, j.w., Kop.IIw.17b -rrr-, Gum.598 |
III VF |
30 zł 50 zł
340 | Zygmunt August 1545-1572 półgrosz 1565, Wilno, j.w., Kop.IIw.22a -rr-, Gum.606 R, T.8, odmiana bez herbu Topór, moneta rzadko spotykanaw handlu |
III VF |
100 zł | |
341 | Zygmunt August 1545-1572 zestaw półgroszy 1547, 1548, Wilno, j.w., Kop.IIw.4, Kop.IIw.5, razem 2 sztuki |
40 zł | |
342 | Zygmunt August 1545-1572 zestaw półgroszy 1547, 1561, Wilno, j.w., Kop.IIw.4, Kop.IIw.4, Kop.IIw.18a, razem 2 sztuki |
40 zł 32 zł
343 | Zygmunt August 1545-1572 zestaw półgroszy 1547, 1564, Wilno, Kop.IIw.4, Kop.IIw.21, razem 2 sztuki |
40 zł | |
344 | Zygmunt August 1545-1572 zestaw półgroszy 1555, 1565, Wilno, j.w., Kop.IIw.12, Kop.IIw.22b, razem 2 sztuki |
40 zł 42 zł
345 | Zygmunt August 1545-1572 zestaw półgroszy 1559, 1562, Wilno, j.w., Kop.IIw.16a, Kop.IIw.19a, razem 2 sztuki |
40 zł |