Aukcja nr 9
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
626 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/3 talara 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 109 |
III VF |
80 zł | |
627 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/3 talara 1812, Warszawa, j.w., Plage IIl |
III VF |
80 zł 65 zł
628 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/3 talara 1813, Warszawa, j.w., Plage 112 |
100 zł 90 zł
629 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/6 talara 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 104 |
III VF |
60 zł 100 zł
630 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 zestaw: 1/3 talara 1813, 10 groszy 1813 (data przerobiona z 1812), Warszawa, Plage 106, Plage 103 |
III VF |
70 zł | |
631 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811 IB, Warszawa, Aw: Tarcza herbowa i wieniec. Rw: Napis, Plage 96, piękny stan zachowania |
II+ EF+ |
100 zł 105 zł
632 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811 IB, Warszawa, j.w., Plage 96, przebitka z 1/24 talara pruskiego; ładny stan zachowania |
70 zł 60 zł
633 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811 IB, Warszawa, j.w., Plage -, mniejsze cyfry daty; przebitka z 1/24 talara pruskiego |
60 zł | |
634 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811 IS, j.w., Warszawa, Plage 94, przebitka z 1/24 talara pruskiego; ładny stan zachowania |
II- EF- |
70 zł 60 zł
635 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1812, Warszawa, j.w., Plage 99, przebitka z 1/24 talara pruskiego |
60 zł 65 zł
636 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 zestaw: 3 grosze 1810 IS, 1 grosz 1810 IS, Warszawa, Plage 77, Plage 64, razem 2 sztuki |
III VF |
45 zł 50 zł
637 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 zestaw: 3 grosze 1811 IS, 1 grosz 1811 IS, Warszawa, Plage 83, Plage 67, razem 2 sztuki |
50 zł 46 zł
638 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 zestaw: 3 grosze 1811 IB, 1 grosz 1811 IB, Warszawa, Plage 86, Plage 70, razem 2 sztuki |
III VF |
45 zł 36 zł
639 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 zestaw: 3 grosze 1814 IB, 1 grosz 1814 IB, Warszawa, Plage 92, Plage 76, razem 2 sztuki |
III VF |
45 zł 36 zł
640 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 zestaw: 3 grosze 1812 IB, 1 grosz 1812 IB (2 szt.), Warszawa, Plage 89, Plage 71, Plage 73, razem 3 sztuki |
III VF |
70 zł 65 zł
641 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 50 złotych 1829, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Nominał i napis, Plage 10, Fr.l09(38) |
2 200 zł 3 000 zł
642 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 25 złotych 1819, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 14, Fr. 106(35) |
II- EF- |
900 zł | |
643 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 10 złotych 1823, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 26, Dav.248, ładny stan zachowania |
II- EF- |
1 200 zł 1 500 zł
644 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 10 złotych 1824, Warszawa, j.w., Plage 27, Dav.248 |
III VF |
1 000 zł 1 050 zł
645 | Aleksander I 1815-1825, Mikołaj II 1825-1855 5 złotych 1816, Warszawa, Aw: Popiersie i napis, Rw: Orzeł i napis, Plage 32 |
110 zł |