Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  POLSKA
546 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar historyczny 1793, Warszawa, Aw: Wielowierszowy napis poziomy i napis w otoku, Rw: Wielowierszowy napispoziomy i napis w otoku, Plage 410 (awers) i Plage - (rewe..
2 000 zł
2 250 zł
547 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar historyczny 1793, Warszawa, Aw: Wielowierszowy napis poziomy i napis w otoku. Rw: Wielowierszowy napispoziomy i napis w otoku, Plage 411, moneta wybita w miedzi..
2 500 zł
548 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis. Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 373, Dav.l623
350 zł
549 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, j.w.
320 zł
550 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, j.w.
III-
VF-
200 zł
551 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, j.w., Plage 374, Dav.l623
350 zł
552 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, j.w.,
350 zł
553 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1767, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 350
380 zł
460 zł
554 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1768, Warszawa, j.w., Plage 351
350 zł
280 zł
555 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1777, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 363, Kurp.269 R8, moneta jakw kolekcji hr. Sobańskiego (wstęga wiążąca wylej włosy); ład..
2 000 zł
2 150 zł
556 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1779, Warszawa, j.w., Plage 365
260 zł
200 zł
557 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1781, Warszawa, j.w., Plage 367
550 zł
440 zł
558 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1782, Warszawa, j.w., Plage 368, ładna patyna
500 zł
430 zł
559 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, j.w., Plage 371, stan gabinetowy, ładna patyna
1 800 zł
5 500 zł
560 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, j.w., ładna stara patyna; dość rzadki w tym stanie zachowania
600 zł
480 zł
561 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1766, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 308
80 zł
65 zł
562 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1768, Warszawa, j.w., Plage 314
80 zł
65 zł
563 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1768, Warszawa, j.w.
III-
VF-
50 zł
50 zł
564 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1770, Warszawa, j.w., Plage 318
70 zł
70 zł
565 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1774, Warszawa, j.w., Plage 325
90 zł
115 zł