Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  POLSKA
526 August III 1733-1763
2 grosze 1742, Drezno, Aw: Król na koniu i napis, Rw: Tron i napis; moneta wybita z okazji pełnienia funkcjiwikariusza cesarstwa przez Fryderyka Augusta II, Merseb. 1..
80 zł
75 zł
527 August III 1733-1763
zestaw monet: grosz 1752 (Gubin), szeląg 1751 (Grünthal), Kop.322.L2, Gum.2135, Kop.320.lGR.2, Gum.2130, bardzoładna patyna; monety rzadko spotykane w tym stanie zach..
II-/III+
EF-/VF+
40 zł
100 zł
528 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
3 dukaty 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcze herbowe w wieńcu i napis, Plage 459, Fr.98(27), bardzoładna stara patyna
3 500 zł
3 250 zł
529 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
1 1/2 dukata 1794, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Tarcze herbowe w wieńcu, Plage 458, Fr.99(28)
1 700 zł
1 750 zł
530 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1791. Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wieńce i napis, Plage 451. Fr.l04(33)
1 600 zł
1 450 zł
531 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1792, Warszawa, j.w., Plage 453, Fr.l04(33)
1 600 zł
1 300 zł
532 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, Aw: Popiersie w zbroi i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Plage 381. Dav.1618, moneta rzadkaw tym stanie zachowania
1 000 zł
800 zł
533 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, j.w., odmienny rewers, Plage 380, Dav.1618
600 zł
500 zł
534 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1770, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: j.w., Plage 385, Dav. 1619
850 zł
535 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1774, Warszawa, j.w., Plage 390, Dav.l619, lekko justowany na awersie i rewersie
1 000 zł
800 zł
536 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1775, Warszawa, j.w., Plage 392, Dav.l619
700 zł
560 zł
537 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1776, Warszawa, j.w., Plage 393, Dav. 1619
700 zł
600 zł
538 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1777, Warszawa, j.w., Plage 395, Dav. 1619, ładna patyna
850 zł
539 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1779, Warszawa, j.w., Plage 399, Dav. 1619
850 zł
740 zł
540 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1781, Warszawa, j.w., Plage 402, Dav.l619, T.20
1 500 zł
1 200 zł
541 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1783, Warszawa, j.w., Plage 404, Dav. 1620
650 zł
542 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1784, Warszawa, j.w., Plage 405, Dav. 1620
650 zł
520 zł
543 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
600 zł
544 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1785, Warszawa, j.w., Plage 406, Dav. 1620, ładna patyna
750 zł
600 zł
545 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, j.w., Plage 408, Dav. 1621
380 zł
300 zł