Aukcja nr 53
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
254 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, wyśmienity stan zachowania, lekkie wygięcie z walca |
I UNC |
400 zł 700 zł
255 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, odmiana z dużą głową króla, końcówka napisu nie dotyka korony, rzadki i ładnie zachowany, delikatna patyna |
II+ EF+ |
750 zł 900 zł
256 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, odmiana z dużą głową króla, końcówka napisu dotyka korony, rzadki i ładny |
750 zł 750 zł
257 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, odmiana z dużą głową króla, końcówka napisu dotyka korony, rzadki, delikatna patyna |
III VF |
600 zł 480 zł
258 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla, na rewersie rysy w tle, delikatna patyna |
400 zł 500 zł
259 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1623, Kraków, odmiana 16 VI 23, T. 3, rzadki, ciemna patyna |
III VF |
250 zł 200 zł
260 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1623, Kraków, z herbem Sas, błąd w tytulaturze SIGS zamiast SIGIS, rzadki |
III VF |
150 zł 160 zł
261 | Zygmunt III Waza 1587-1632 1 öre 1595, Sztokholm, AAH 15, rzadka moneta w wyśmienitym stanie zachowania, patyna |
II+ EF+ |
5 000 zł 4 000 zł
262 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Olkusz, Aw: Popiersie króla z małą głową i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, po bokach data i napis wokoło, Iger O.88.1.a (R7), T. 100, ślad po zawieszce.. |
III VF |
5 000 zł 4 000 zł
263 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Poznań, Iger P.91.1.c, delikatna patyna |
150 zł 120 zł
264 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Poznań, Iger P.93.1.a, delikatna patyna |
150 zł | |
265 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Ryga, Iger R.93.1.c, Gerbaszewski 12, bardzo ładny |
II+/I- EF+/UNC- |
300 zł 240 zł
266 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, Iger P.94.4.b, ciemne ślady patyny |
150 zł 120 zł
267 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, rzadka odmiana z otwartym pierścieniem, Iger M.94.1.b (R1) |
300 zł 320 zł
268 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Poznań, Iger P.95.4.b (R), patyna |
150 zł 160 zł
269 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.a, Ivanauskas 5SV40-19, wybity nieco uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładny |
II+ EF+ |
300 zł | |
270 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Wilno, Iger V.96.2.a (R1), Ivanauskas 5SV48-25 |
II- EF- |
350 zł 600 zł
271 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.3.a, wybity nieco uszkodzonym stemplem, ciemna patyna |
III VF |
150 zł 120 zł
272 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Lublin, bardzo rzadka odmiana z herbem Topór u dołu, Iger L.95.2.d (R5), T. 25, patyna |
III VF |
1 000 zł 2 100 zł
273 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, Iger L.97.25.b (R1), patyna |
400 zł 320 zł