Aukcja nr 46

USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
344 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Kraków, odmiana bez obwódek wewnętrznych i z literami TLB pod tarczą herbową
300 zł
700 zł
345 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658/7, Gdańsk
750 zł
600 zł
346 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1659, Kraków, patyna
400 zł
320 zł
347 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Gdańsk, T. 2, rewers wybity uszkodzonym stemplem, ale ładnie zachowany -szczególnie portret króla
1 000 zł
1 100 zł
348 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1663, Kraków, ładnie zachowany
II-/III+
EF-/VF+
400 zł
1 150 zł
349 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1667, Bydgoszcz, mennicza wada blachy, ale dość ładny stan zachowania
200 zł
300 zł
350 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1668, Bydgoszcz, po obu stronach monety krzyżyk kończy napis w otoku
II-/III+
EF-/VF+
300 zł
351 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1668, Bydgoszcz, po obu stronach monety kropka kończy napis w otoku
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
240 zł
352 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1668, Bydgoszcz, na awersie kropka a na rewersie dwukropek kończą napis w otoku
150 zł
140 zł
353 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1657, Kraków, okupacja szwedzka
200 zł
354 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1659, Kraków, rozetka pomiędzy tarczami herbowymi, bardzo ładny egzemplarz
250 zł
1 100 zł
355 Jan II Kazimierz 1649-1668
szóstak 1665, Wilno, Ivanauskas 7JK12-2
300 zł
240 zł
356 Jan II Kazimierz 1649-1668
grosz 1652, Wilno, Ivanauskas 4JK3-3, T.3, rzadki
750 zł
600 zł
357 Jan II Kazimierz 1649-1668
szeląg 1668, Toruń, ciemna patyna
150 zł
150 zł