Aukcja 46 / 184
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
grosz 1579, Gdańsk, kropka kończy napis na awersie, wyśmienity stan zachowania, patyna
Numer: | 184 |
Opis: | Stefan Batory 1576-1586. grosz 1579, Gdańsk, kropka kończy napis na awersie, wyśmienity stan zachowania, patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 11-06-2011 |
Cena szacunkowa: | 1 000 zł |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena wylicytowana: | 1 700 zł |
Ilość odsłon: 1155