Aukcja nr 43
USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
350 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.a |
II- EF- |
200 zł 160 zł
351 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Bydgoszcz, Iger B.97.2.a, ciemna patyna |
III VF |
200 zł | |
352 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, podobny Iger W.97.2.a ale odmiana napisu SIGI 3 DG - REX PO M D L |
200 zł 850 zł
353 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, Iger W.97.1.g, wielokolorowa patyna |
200 zł 460 zł
354 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, podobny Iger W.97.2.a, ale odmiana napisu SIGI 3 DG - REX POL M D L, bardzo ładne lustro mennicze |
200 zł 800 zł
355 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wschowa, podobny Iger W.97.2.a, ale odmiana napisu SIGI 3 D - G - REX PO M D L |
200 zł 400 zł
356 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, skrócona data po bokach Orła i znak menniczy na dole, Iger L.97.14.b (R4), rzadki |
750 zł 2 200 zł
357 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Lublin, skrócona data na dole z lewej strony rewersu, Iger L.97.3.a (R2), rzadki |
750 zł 1 200 zł
358 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1797, Lublin, na rewersie litery MR bez obwódki, Iger L.97.25.b (R) |
II- EF- |
300 zł 420 zł
359 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, duża głowa króla, głowa wołu u dołu rewersu, Iger V.97.2.a (R),Ivanauskas 5SV52-29, bardzo ładny |
I- UNC- |
350 zł 850 zł
360 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, mała głowa króla, głowa wołu u dołu rewersu, Iger V.97.2.a (R),Ivanauskas 5SV51-28, jasna patyna |
400 zł 700 zł
361 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, mała głowa króla, głowa wołu u dołu rewersu, Iger V.97.2.a (R),Ivanauskas 5SV51-28, ciemna patyna |
350 zł 420 zł
362 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Wilno, szeroka kryza pod szyją króla, głowa wołu u dołu rewersu, Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV50-27, ciemna patyna |
400 zł 7 200 zł
363 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Olkusz, Iger O.98.1.b, patyna |
200 zł 160 zł
364 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, napis w 3 wierszach i litera F u dołu rewersu po lewej stronie, Iger W.98.6.a (R1), ciemna patyna |
250 zł 420 zł
365 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, litery HR - K, Iger W.98.2.e (R) |
200 zł 380 zł
366 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, na rewersie znak menniczy po lewej i litera F po prawej stronie monety, Iger W.98.1.b (R), patyna |
200 zł 400 zł
367 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, litery MR bez obwódki, Iger L.98.1.a (R),ciemna patyna, rzadki |
400 zł 500 zł
368 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, litera L u dołu z lewej strony herbu Lewart, Iger L.98.2.a (R) |
II- EF- |
250 zł 200 zł
369 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, litera L dzieli datę (15 - 98), Iger L.98.6.c (R) |
II- EF- |
250 zł 380 zł