Aukcja nr 43
USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
310 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Wilno, na awersie SIG III.., Iger V.92.1.a, Ivanauskas 5SV25-13, ciemna patyna |
II- EF- |
250 zł 240 zł
311 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Wilno, na awersie SIGIS III.., Iger V.92.1.b, Ivanauskas 5SV28-14 |
II- EF- |
200 zł 1 600 zł
312 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Olkusz, znak menniczy pod herbem Lewart, Iger O.93.8.a (R3), rzadki, patyna |
250 zł 1 200 zł
313 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Olkusz, bez znaku menniczego, Iger O.93.4.c (R1), moneta wybita z końca blachy, na rewersie intensywna ciemna patyna |
200 zł 650 zł
314 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Poznań, Iger P.93.1.a, ładnie zachowany |
200 zł 220 zł
315 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Malbork, Iger M.93.1.a, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 440 zł
316 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, data pod Orłem i Pogonią, Iger V.93.1.c, Ivanauskas 5SV33-15, ciemna patyna |
200 zł 400 zł
317 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, data na dole monety, Iger V.93.3.b, Ivanauskas 5SV36-18 |
III VF |
200 zł 200 zł
318 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, data z lewej strony monety i litery V - I, Iger P.94.3.b |
II- EF- |
200 zł 260 zł
319 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, data z lewej strony monety, Iger P.94.1.c, ciemna patyna |
II- EF- |
200 zł 240 zł
320 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Poznań, data z lewej strony monety i długa broda króla, Iger P.94.8.b (R) |
III VF |
150 zł 120 zł
321 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Bydgoszcz, Iger B.94.1.a (R1), ciemna patyna |
250 zł 900 zł
322 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wschowa, Iger W.94.2.a (R) |
200 zł 180 zł
323 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV38-18, bardzo ładny, ciemna patyna |
II+ EF+ |
350 zł 480 zł
324 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, Iger R.94.1.f, Gerbaszewski 29, patyna |
II- EF- |
200 zł 160 zł
325 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, na awersie znak menniczy na końcu napisu, Iger O.95.1.c (R1), bardzo ładnie zachowany |
II+ EF+ |
500 zł 950 zł
326 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, na awersie znak menniczy na końcu napisu, Iger O.95.1.e (R1), ładny, patyna |
400 zł 700 zł
327 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, na awersie znak menniczy na końcu napisu, Iger O.95.1.b (R1), patyna |
II- EF- |
200 zł 460 zł
328 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, bardzo rzadka odmiana z herbem Lewart w tarczy pod popiersiem, Iger W.95.3.d (R5), bardzo ładnie zachowany, patyna |
1 500 zł 6 500 zł
329 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, data na awersie, Iger W.95.4.c (R) |
III+/II- VF+/EF- |
200 zł 420 zł