Aukcja nr 43
USD/PLN: 3.470 | EUR/PLN: 4.180 | data: 05-06-2010
290 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1595, Lublin, Aw: Popiersie króla i napis w otoku, Rw: Pod koroną nominał i tarcze herbowe, napis w otoku, H-Cz. 5034 (R3), T.40, bardzo rzadka i ładnie zacho.. |
10 000 zł 20 500 zł
291 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, niezamknięta litera O w napisie GROS, patyna |
II+ EF+ |
350 zł 750 zł
292 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, patyna |
II- EF- |
300 zł 240 zł
293 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, na awersie mała głowa króla i nie wykończone litery DG, ładnie zachowany egzemplarz |
II+ EF+ |
500 zł 1 100 zł
294 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1601, Malbork, T.8, drobne uszkodzenie tła na rewersie, rzadki, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
800 zł 2 100 zł
295 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1623, Kraków, dość ładny egzemplarz z resztkami lustra menniczego |
150 zł 120 zł
296 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Olkusz, odmiana z literami CR przy koronie, Iger O.88.7.a (R6), bardzo rzadka moneta w ładnym stanie zachowania, patyna |
2 500 zł 10 500 zł
297 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Olkusz, odmiana z dużą głową króla, Iger O.88.6.e (R3), rysy w tle, ciemna patyna |
II- EF- |
750 zł 2 200 zł
298 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Poznań, Iger P.88.3.a (R2), na awersie rysy w tle, patyna |
III VF |
400 zł 420 zł
299 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Ryga, Iger. R.88.1.a (R1), Gerbaszewski 5, delikatna patyna |
200 zł 320 zł
300 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Poznań, Iger P.89.1.a, ładny egzemplarz z ciemną patyną |
250 zł 550 zł
301 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Ryga, Iger R.89.3.c (R),Gerbaszewski 23, nieco nierównomierna patyna |
250 zł 280 zł
302 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Ryga, odmiana z dużą głową króla, Iger R.90.2.c (R2), Gerbaszewski 11, nieco nierównomierna patyna |
400 zł 850 zł
303 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Olkusz, znak ruszt za głową króla, Iger O.91.1.a (R1), ciemna patyna |
II- EF- |
300 zł 950 zł
304 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Wilno, Iger V.91.2.b (R1), Ivanauskas 5SV21-12, rzadszy rocznik, ciemna patyna |
II- EF- |
300 zł 950 zł
305 | Zygmunt III Waza 1587-1632 torjak 1592, Olkusz, Iger O.92.6.b (R1), patyna |
250 zł 400 zł
306 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Poznań, końcówka daty z lewej strony monety, Iger P.92.2.a |
200 zł | |
307 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Poznań, końcówka daty z lewej strony monety, Iger P.92.4.b, patyna |
175 zł 550 zł
308 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Poznań, końcówka daty z prawej strony monety, Iger P.92.1.a |
II+ EF+ |
200 zł 320 zł
309 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Malbork, Iger M.92.1.b, delikatna patyna |
200 zł 550 zł