Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  POLSKA
308 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1601, Malbork, T. 8, gabinetowy stan zachowania, bardzo rzadki
2 500 zł
9 500 zł
309 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1626, Bydgoszcz, ślady połysku menniczego, patyna
125 zł
100 zł
310 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1589, Ryga, Gerbaszewski 16, patyna
200 zł
320 zł
311 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Olkusz, herb Lewart w owalnej ozdobnej tarczy, patyna
200 zł
300 zł
312 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1590, Wilno, rzadsza odmiana z herbem Chalecki pod popiersiem króla, Ivanauskas 1053:207
300 zł
320 zł
313 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1591, Ryga, Gerbaszewski 4
250 zł
500 zł
314 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1591, Ryga, Gerbaszewski 9, patyna
200 zł
240 zł
315 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Malbork, patyna
250 zł
520 zł
316 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1592, Wilno, Ivanauskas 1058:209
250 zł
200 zł
317 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Malbork, bardzo ładny
300 zł
580 zł
318 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Malbork
250 zł
420 zł
319 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Wilno, odmiana z datą u góry i z kropkami po bokach III, Ivanauskas 1059:209, wyśmienicie zachowany egzemplarz, patyna
500 zł
1 700 zł
320 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Wilno, odmiana z datą u góry, Ivanauskas 1059:209, bardzo ładny, patyna
300 zł
750 zł
321 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Wilno, odmiana z datą u dołu i gwiazdkami po bokach III, Ivanauskas 1061:210, bardzo ładny, patyna
350 zł
2 200 zł
322 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593/A, Wilno, odmiana z datą u góry i z kropkami po bokach III, cyfra 3 nabita na literze A, Ivanauskas -, duża ciekawostka numizmatyczna
250 zł
1 600 zł
323 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Ryga, Gerbaszewski 20
II/II+
EF/EF+
200 zł
420 zł
324 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, nieco rzadsza odmiana z otwartym pierścieniem
250 zł
420 zł
325 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, odmiana z zamkniętym pierścieniem
250 zł
400 zł
326 Zygmunt III Waza 1587-1632
150 zł
200 zł
327 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, Ivanauskas 1062:210, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU 55, ładne lustro mennicze, patyna
250 zł
260 zł