Aukcja nr 39
USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
308 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1601, Malbork, T. 8, gabinetowy stan zachowania, bardzo rzadki |
I UNC |
2 500 zł 9 500 zł
309 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1626, Bydgoszcz, ślady połysku menniczego, patyna |
II- EF- |
125 zł 100 zł
310 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Ryga, Gerbaszewski 16, patyna |
II- EF- |
200 zł 320 zł
311 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Olkusz, herb Lewart w owalnej ozdobnej tarczy, patyna |
200 zł 300 zł
312 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Wilno, rzadsza odmiana z herbem Chalecki pod popiersiem króla, Ivanauskas 1053:207 |
III VF |
300 zł 320 zł
313 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Ryga, Gerbaszewski 4 |
250 zł 500 zł
314 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Ryga, Gerbaszewski 9, patyna |
II- EF- |
200 zł 240 zł
315 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Malbork, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 520 zł
316 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Wilno, Ivanauskas 1058:209 |
250 zł 200 zł
317 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Malbork, bardzo ładny |
I- UNC- |
300 zł 580 zł
318 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Malbork |
250 zł 420 zł
319 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, odmiana z datą u góry i z kropkami po bokach III, Ivanauskas 1059:209, wyśmienicie zachowany egzemplarz, patyna |
I UNC |
500 zł 1 700 zł
320 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, odmiana z datą u góry, Ivanauskas 1059:209, bardzo ładny, patyna |
300 zł 750 zł
321 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Wilno, odmiana z datą u dołu i gwiazdkami po bokach III, Ivanauskas 1061:210, bardzo ładny, patyna |
II+ EF+ |
350 zł 2 200 zł
322 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593/A, Wilno, odmiana z datą u góry i z kropkami po bokach III, cyfra 3 nabita na literze A, Ivanauskas -, duża ciekawostka numizmatyczna |
II- EF- |
250 zł 1 600 zł
323 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Ryga, Gerbaszewski 20 |
II/II+ EF/EF+ |
200 zł 420 zł
324 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, nieco rzadsza odmiana z otwartym pierścieniem |
250 zł 420 zł
325 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, odmiana z zamkniętym pierścieniem |
II+ EF+ |
250 zł 400 zł
326 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, odmiana z zamkniętym pierścieniem |
III VF |
150 zł 200 zł
327 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Ivanauskas 1062:210, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU 55, ładne lustro mennicze, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 260 zł