Aukcja nr 39
USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
533 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, ładnie zachowana, delikatna patyna |
II+ EF+ |
750 zł 1 100 zł
534 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, ładny egzemplarz, delikatna patyna |
II+ EF+ |
600 zł 1 000 zł
535 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, niewielkie uszkodzenie rantu, patyna |
II- EF- |
300 zł 460 zł
536 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, bardzo ładne |
I- UNC- |
750 zł 1 400 zł
537 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ładne, patyna |
500 zł 800 zł