Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  POLSKA  Monety zaboru rosyjskiego
538 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 305, Bitkin 1078 R, drobne rysy w tle, duże lustro mennicze
I-/II+
UNC-/EF+
10 000 zł
8 000 zł
539 Monety zaboru rosyjskiego
3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 305, Bitkin 1078 R, ładnie zachowany egzemplarz
I-/II+
UNC-/EF+
8 000 zł
13 000 zł
540 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1083, ładny egzemplarz
1 000 zł
1 500 zł
541 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Warszawa, Plage 320, Bitkin 1131 R, rzadkie, patyna
1 500 zł
1 700 zł
542 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, korona szeroka, Plage 323, Bitkin 1087
II/II+
EF/EF+
1 000 zł
1 550 zł
543 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 326, Bitkin 1132, patyna
III+/II-
VF+/EF-
800 zł
900 zł
544 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, Bitkin 1132
II-/III+
EF-/VF+
600 zł
720 zł
545 Monety zaboru rosyjskiego
1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333, Bitkin 1133, ładne lustro mennicze
1 000 zł
1 050 zł
546 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1844, Warszawa, ogon Orła wachlarzowaty, Plage 433, Bitkin 423, pięknie zachowany, patyna
750 zł
1 600 zł
547 Monety zaboru rosyjskiego
rubel 1847, Warszawa, ogon Orła wachlarzowaty, Plage 438, Bitkin 426, pięknie zachowany, nierównomierna patyna
750 zł
1 400 zł
548 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1834, Petersburg, 11 piór w ogonie Orła, Plage 347, Bitkin 1104, drobne rysy w tle, rzadszy rocznik
300 zł
460 zł
549 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1835, Warszawa, Plage 348, Bitkin 1139, patyna
400 zł
480 zł
550 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1837, Warszawa, Plage, 356, Bitkin 1143, piękny blask menniczy
1 000 zł
1 000 zł
551 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1840, Warszawa, Plage 365, Bitkin 1146, delikatna patyna
III+/II-
VF+/EF-
400 zł
480 zł
552 Monety zaboru rosyjskiego
3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, 7 piór w ogonie Orła, Plage 369, Bitkin 1150, patyna
500 zł
400 zł
553 Monety zaboru rosyjskiego
połtina 1847, Warszawa, Plage 450, Bitkin 439, patyna
400 zł
620 zł
554 Monety zaboru rosyjskiego
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, patyna
500 zł
2 000 zł
555 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, wizerunek świętego Jerzego większy, Plage 408, Bitkin 1169 R 2, idealny, gabinetowy stan zachowania, patyna
5 000 zł
7 000 zł
556 Monety zaboru rosyjskiego
15 kopiejek = 1 zloty 1839, Petersburg, Plage 413, Bitkin 1120, wybite pękniętym stemplem, ładnie zachowany
I-/II+
UNC-/EF+
300 zł
1 900 zł
557 Monety zaboru rosyjskiego
5 groszy 1840, Warszawa, Plage 140, Bitkin 1192, bardzo ładne
150 zł
280 zł