Aukcja nr 39
USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
538 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 305, Bitkin 1078 R, drobne rysy w tle, duże lustro mennicze |
I-/II+ UNC-/EF+ |
10 000 zł 8 000 zł
539 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, złoto 3.91 g, Plage 305, Bitkin 1078 R, ładnie zachowany egzemplarz |
I-/II+ UNC-/EF+ |
8 000 zł 13 000 zł
540 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, Plage 313, Bitkin 1083, ładny egzemplarz |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 500 zł
541 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Warszawa, Plage 320, Bitkin 1131 R, rzadkie, patyna |
1 500 zł 1 700 zł
542 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, korona szeroka, Plage 323, Bitkin 1087 |
II/II+ EF/EF+ |
1 000 zł 1 550 zł
543 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 326, Bitkin 1132, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
800 zł 900 zł
544 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, Bitkin 1132 |
II-/III+ EF-/VF+ |
600 zł 720 zł
545 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333, Bitkin 1133, ładne lustro mennicze |
II- EF- |
1 000 zł 1 050 zł
546 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1844, Warszawa, ogon Orła wachlarzowaty, Plage 433, Bitkin 423, pięknie zachowany, patyna |
I- UNC- |
750 zł 1 600 zł
547 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1847, Warszawa, ogon Orła wachlarzowaty, Plage 438, Bitkin 426, pięknie zachowany, nierównomierna patyna |
I- UNC- |
750 zł 1 400 zł
548 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1834, Petersburg, 11 piór w ogonie Orła, Plage 347, Bitkin 1104, drobne rysy w tle, rzadszy rocznik |
III VF |
300 zł 460 zł
549 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1835, Warszawa, Plage 348, Bitkin 1139, patyna |
400 zł 480 zł
550 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1837, Warszawa, Plage, 356, Bitkin 1143, piękny blask menniczy |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 000 zł
551 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1840, Warszawa, Plage 365, Bitkin 1146, delikatna patyna |
III+/II- VF+/EF- |
400 zł 480 zł
552 | Monety zaboru rosyjskiego 3/4 rubla = 5 złotych 1841, Warszawa, 7 piór w ogonie Orła, Plage 369, Bitkin 1150, patyna |
500 zł 400 zł
553 | Monety zaboru rosyjskiego połtina 1847, Warszawa, Plage 450, Bitkin 439, patyna |
400 zł 620 zł
554 | Monety zaboru rosyjskiego 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, patyna |
500 zł 2 000 zł
555 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa, wizerunek świętego Jerzego większy, Plage 408, Bitkin 1169 R 2, idealny, gabinetowy stan zachowania, patyna |
I UNC |
5 000 zł 7 000 zł
556 | Monety zaboru rosyjskiego 15 kopiejek = 1 zloty 1839, Petersburg, Plage 413, Bitkin 1120, wybite pękniętym stemplem, ładnie zachowany |
I-/II+ UNC-/EF+ |
300 zł 1 900 zł
557 | Monety zaboru rosyjskiego 5 groszy 1840, Warszawa, Plage 140, Bitkin 1192, bardzo ładne |
I- UNC- |
150 zł 280 zł