Aukcja nr 39
USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
240 | Stefan Batory 1576-1586 dukat 1586, Gdańsk, Kaleniecki str. 64-67, H-Cz. 770 R, Fr. 3, T. 25, złoto 3.51 g, lekko zgięty, ale bardzo ładny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
10 000 zł 16 500 zł
241 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1580, Wilno, odmiana z III w okrągłej obwódce pod popiersiem króla, Ivanauskas 759:121 |
II- EF- |
300 zł 840 zł
242 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Olkusz, rzadszy rocznik |
III VF |
500 zł 1 200 zł
243 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Wilno, herb Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126, patyna |
II- EF- |
300 zł 960 zł
244 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Wilno, herb Leliwa pod popiersiem króla, Ivanauskas 771:126 |
250 zł 460 zł
245 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1581, Ryga, Gerbaszewski 2, T. 12, rzadki rocznik, patyna |
III/III+ VF/VF+ |
4 000 zł 4 800 zł
246 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Olkusz, bardzo ładnie zachowany, patyna |
500 zł 2 400 zł
247 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:127, wyśmienity egzemplarz, patyna |
I UNC |
500 zł 1 900 zł
248 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:127 |
300 zł 800 zł
249 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:127 |
II- EF- |
250 zł 320 zł
250 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Olkusz, patyna |
300 zł 520 zł
251 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Wilno, Ivanauskas 778:127 |
300 zł 740 zł
252 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Wilno, Ivanauskas 778:127 |
II- EF- |
300 zł 320 zł
253 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Olkusz, odmiana z literami N - H po bokach Orła i Pogoni, patyna |
300 zł 460 zł
254 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, Gerbaszewski 31, minimalnie uszkodzony krążek, ale ładny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
350 zł 700 zł
255 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, Gerbaszewski 65, patyna |
350 zł 520 zł
256 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, Gerbaszewski 27, moneta niecentrycznie wybita |
II- EF- |
300 zł 660 zł
257 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Ryga, Gerbaszewski 12, ładnie zachowany egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
350 zł 1 050 zł
258 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Ryga, Gerbaszewski 7 |
250 zł 420 zł
259 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1578, Gdańsk, odmiana bez rozetki po GEDANENSIS, bardzo ładnie zachowany |
II+ EF+ |
750 zł 2 600 zł