Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
271 Zygmunt III Waza 1587-1632
10 dukatów medalowych bez daty (1592), Gdańsk, Aw: Ukoronowane popiersie króla w prawo i napis wokoło SIGISMVND III D G REX - POL MAG DVX LIT RVSSI P, w tle punca zbi..
250 000 zł
260 000 zł
272 Zygmunt III Waza 1587-1632
dukat 1595, Gdańsk, złoto 3.48 g, H-Cz. -, Fr. 10, Kaleniecki s 156, T. 20, lekko gięty ale dość ładny egzemplarz
10 000 zł
18 000 zł
273 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydgoszcz, odmiana z herbem pod tarczą herbową, srebro 28.43 g, Dav. 4315, T. 6, minimalna wada krążka, patyna
4 000 zł
6 000 zł
274 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1629, Bydgoszcz, odmiana z herbem podskarbiego pod tarczą herbową, srebro 27.89 g, Dav. 4315, T. 6, patyna
4 000 zł
5 800 zł
275 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1630, Bydgoszcz, odmiana z wąskim popiersiem króla z kokardą i herbem podskarbiego poniżej, srebro 28.65 g, Dav. 4315, T. 6, ciemna, nieco tęczowa patyna
6 000 zł
4 800 zł
276 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1612, Gdańsk, kropka nad łapą niedźwiedzia, moneta z końca blachy, patyna
800 zł
1 200 zł
277 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1614, Gdańsk, odmiana z dużą cyfrą 1 i 4 w dacie, kropka nad łapą niedźwiedzia, bardzo ładnie zachowany, delikatna patyna
1 500 zł
4 200 zł
278 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1614, Gdańsk, odmiana z dużą cyfrą 1 i 4 w dacie, kropka za łapą niedźwiedzia, ciemna patyna
600 zł
1 250 zł
279 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z wysoką kryzą i owalną tarczą herbową, kropka po PRVS, bardzo ładny egzemplarz, patyna
I/I-
UNC/UNC-
1 250 zł
2 400 zł
280 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z wysoką kryzą i owalną tarczą herbową, dwukropek i rozetka po PRVS, ładnie zachowany egzemplarz
500 zł
1 050 zł
281 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, bez ozdobników przy tarczy herbowej, T. 10, niecentrycznie wybity, bardzo rzadki
500 zł
1 700 zł
282 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, rzadka odmiana z cyfrą 16 pod popiersiem, T. 3, patyna
500 zł
620 zł
283 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, ciekawsza odmiana z napisem SIGI, patyna
400 zł
560 zł
284 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, bardzo ładny, patyna
400 zł
2 000 zł
285 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, odmiana napisu PR · M • x, ładny egzemplarz, patyna
250 zł
580 zł
286 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, odmiana PRV : M dwa krzyżyki, lekko złocista patyna
250 zł
850 zł
287 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, odmiana napisu PRVS • M, ładnie zachowany
200 zł
850 zł
288 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, rzadka odmiana ze wstęgami po bokach tarczy herbowej, patyna
1 000 zł
1 250 zł
289 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, odmiana PRV : M krzyżyk, mała głowa króla, ładnie zachowany, patyna
250 zł
500 zł
290 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Bydgoszcz, odmiana PRV : M krzyżyk, duża głowa króla
250 zł
260 zł