Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  POLSKA  Jan II Kazimierz 1649-1668
385 Jan II Kazimierz 1649-1668
dwudukat 1662, Kraków, Aw: Ukoronowane popiersie króla i napis wokoło IO CASM D G RE - X POL & SVE M D L, Rw: Tarcza herbowa i litery A - T po bokach wokoło napis MON..
30 000 zł
58 000 zł
386 Jan II Kazimierz 1649-1668
dukat 1649, Toruń, Aw: Ukoronowane popiersie króla i napis wokoło IOAN CAS D G R POL ET SVEC M D L R PVs (omyłkowo), Rw: Herb Torunia po bokach data i litery HD - L w..
25 000 zł
52 000 zł
387 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1663, Lwów, rzadka odmiana bez liter A - T
600 zł
1 200 zł
388 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1663, Lwów, ładny egzemplarz, dużo lustra menniczego
300 zł
850 zł
389 Jan II Kazimierz 1649-1668
tymf 1666, Bydgoszcz, ładny egzemplarz
250 zł
600 zł
390 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1650, Wschowa, wyszczerbiony krążek, patyna
300 zł
240 zł
391 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1651, Wschowa, patyna
350 zł
1 350 zł
392 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1654, Poznań, T. 4
400 zł
550 zł
393 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1654, Toruń, T. 5, mennicze wady krążka, ale dużo lustra menniczego, ładny i rzadki
II/II+
EF/EF+
1 500 zł
1 200 zł
394 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1654, Toruń, T. 5, dość ładny i rzadki
1 250 zł
2 700 zł
395 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1655, Toruń, T. 2, moneta wybita jeszcze nie zniszczonym stemplem
750 zł
1 700 zł
396 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1656, Lwów, odmiana z dużą głową króla, T. 4, charakterystyczne dla monet lwowskich wady bicia na awersie, ale rewers wyjątkowo ładny i czytelny, rzadki, patyna
2 500 zł
2 100 zł
397 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1657, Kraków, litery S - CH po bokach tarczy herbowej, patyna
500 zł
800 zł
398 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1657, Kraków, litery S - CH po bokach tarczy herbowej, ciemna patyna
400 zł
1 050 zł
399 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1657, Kraków, okupacja szwedzka, kwiatki pod tarczą herbową, patyna
400 zł
1 300 zł
400 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658, Kraków, ładnie zachowany
600 zł
3 100 zł
401 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1659, Kraków, patyna
300 zł
420 zł
402 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1658/7, Gdańsk
III/III+
VF/VF+
600 zł
900 zł
403 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1660, Gdańsk, nieco niedobity, ale dość ładny
1 000 zł
1 400 zł
404 Jan II Kazimierz 1649-1668
ort 1662, Gdańsk, T. 2, drobne ryski w tle, ładna patyna
1 000 zł
1 400 zł