Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  POLSKA  August II 1697-1733
429 August II 1697-1733
dukat 1702, Lipsk, Aw: Król na koniu, Rw: Tarcza herbowa, złoto 3.17 g, Merseb. 1436, Fr. 2806, na rewersie ślad po zawieszce
4 000 zł
3 200 zł
430 August II 1697-1733
dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Insygnia, złoto 3.46 g, Merseb. 1485, Fr. 2823
4 500 zł
4 900 zł
431 August II 1697-1733
talar 1731, Drezno, srebro 29.19 g, Schnee 1015, Dav. 2653, bardzo ładny egzemplarz, patyna
4 000 zł
8 200 zł
432 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1699, Drezno, Dav. 819
750 zł
700 zł
433 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1704, Drezno, Dav. 819, minimalna wada blachy, patyna
750 zł
720 zł
434 August II 1697-1733
1/24 talara 1708, Drezno, Aw: Monogram królewski, Rw: Napisy, Kohl 408, rzadkie
250 zł
435 August II 1697-1733
fenig 1708, Drezno, Aw: Monogram królewski, Rw: Jabłko królewskie, Kohl 434, efektowna, bardzo rzadka moneta, patyna
600 zł
480 zł