Aukcja nr 39
USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
429 | August II 1697-1733 dukat 1702, Lipsk, Aw: Król na koniu, Rw: Tarcza herbowa, złoto 3.17 g, Merseb. 1436, Fr. 2806, na rewersie ślad po zawieszce |
4 000 zł 3 200 zł
430 | August II 1697-1733 dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Insygnia, złoto 3.46 g, Merseb. 1485, Fr. 2823 |
II- EF- |
4 500 zł 4 900 zł
431 | August II 1697-1733 talar 1731, Drezno, srebro 29.19 g, Schnee 1015, Dav. 2653, bardzo ładny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
4 000 zł 8 200 zł
432 | August II 1697-1733 2/3 talara (gulden) 1699, Drezno, Dav. 819 |
III VF |
750 zł 700 zł
433 | August II 1697-1733 2/3 talara (gulden) 1704, Drezno, Dav. 819, minimalna wada blachy, patyna |
III VF |
750 zł 720 zł
434 | August II 1697-1733 1/24 talara 1708, Drezno, Aw: Monogram królewski, Rw: Napisy, Kohl 408, rzadkie |
III VF |
250 zł | |
435 | August II 1697-1733 fenig 1708, Drezno, Aw: Monogram królewski, Rw: Jabłko królewskie, Kohl 434, efektowna, bardzo rzadka moneta, patyna |
II- EF- |
600 zł 480 zł