Aukcja nr 39
USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
291 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Bydgoszcz, odmiana PRVS : M krzyżyk, duża głowa króla, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 300 zł
292 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Gdańsk, dwukropek po CIVIT, moneta z końca blachy, ale ładnie zachowana, patyna |
II+ EF+ |
400 zł 640 zł
293 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1623, Gdańsk, kropka po CIVIT, delikatna patyna |
400 zł 700 zł
294 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1624, Bydgoszcz, odmiana PRV : M krzyżyk, ładnie zachowany |
II- EF- |
250 zł 380 zł
295 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1624/3, Gdańsk, egzemplarz wybity lekko pękniętym stemplem, ładnie zachowany, patyna |
400 zł 500 zł
296 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1624/3, Gdańsk, drobna wada blachy, dość ładny |
300 zł 420 zł
297 | Zygmunt III Waza 1587-1632 ort 1625, Gdańsk, ładnie zachowany |
II+ EF+ |
500 zł 540 zł
298 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, SEv zamiast SEX, minimalnie gięty, dużo lustra menniczego |
II+ EF+ |
400 zł 660 zł
299 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, na awersie i rewersie korony nie łączą się z zewnętrzną obwódką, bardzo ładny |
II+ EF+ |
250 zł 1 000 zł
300 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, na awersie korona nie dotyka a na rewersie dotyka zewnętrznej obwódki |
250 zł 200 zł
301 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, na awersie i rewersie korony łączą się z zewnętrznymi obwódkami |
250 zł 340 zł
302 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1596, Malbork, odmiana z dużą głową króla, bardzo rzadki, patyna |
II- EF- |
800 zł 2 900 zł
303 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, rzadsza odmiana z dużą głową króla, bardzo ładny, patyna |
II+ EF+ |
750 zł 1 750 zł
304 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, rzadsza odmiana z dużą gową króla, bardzo ładny |
II+ EF+ |
750 zł 1 300 zł
305 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla, egzemplarz nieco niecentrycznie wybity |
III VF |
350 zł 480 zł
306 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1600, Malbork, T. 6, rzadki i piękny egzemplarz |
I- UNC- |
1 500 zł 5 000 zł
307 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1600, Malbork, T. 6, rzadki |
II- EF- |
1 000 zł 1 600 zł
308 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1601, Malbork, T. 8, gabinetowy stan zachowania, bardzo rzadki |
I UNC |
2 500 zł 9 500 zł
309 | Zygmunt III Waza 1587-1632 szóstak 1626, Bydgoszcz, ślady połysku menniczego, patyna |
II- EF- |
125 zł 100 zł
310 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Ryga, Gerbaszewski 16, patyna |
II- EF- |
200 zł 320 zł