Aukcja nr 39
USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
248 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:127 |
300 zł 800 zł
249 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:127 |
II- EF- |
250 zł 320 zł
250 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Olkusz, patyna |
300 zł 520 zł
251 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Wilno, Ivanauskas 778:127 |
300 zł 740 zł
252 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1583, Wilno, Ivanauskas 778:127 |
II- EF- |
300 zł 320 zł
253 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Olkusz, odmiana z literami N - H po bokach Orła i Pogoni, patyna |
300 zł 460 zł
254 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, Gerbaszewski 31, minimalnie uszkodzony krążek, ale ładny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
350 zł 700 zł
255 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, Gerbaszewski 65, patyna |
350 zł 520 zł
256 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1585, Ryga, Gerbaszewski 27, moneta niecentrycznie wybita |
II- EF- |
300 zł 660 zł
257 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Ryga, Gerbaszewski 12, ładnie zachowany egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
350 zł 1 050 zł
258 | Stefan Batory 1576-1586 trojak 1586, Ryga, Gerbaszewski 7 |
250 zł 420 zł
259 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1578, Gdańsk, odmiana bez rozetki po GEDANENSIS, bardzo ładnie zachowany |
II+ EF+ |
750 zł 2 600 zł
260 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1578, Gdańsk, odmiana bez rozetki po GEDANENSIS, drobna wada blachy |
500 zł 620 zł
261 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1578, Gdańsk, odmiana z rozetką po GEDANENSIS |
III VF |
300 zł 760 zł
262 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1579, Gdańsk, odmiana z kropką po REX, delikatna patyna, ładny |
600 zł 1 350 zł
263 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1579, Gdańsk, odmiana z kropką po REX, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
400 zł 1 250 zł
264 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1579, Gdańsk, odmiana z gwiazdką po REX |
400 zł 1 250 zł
265 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1581, Ryga, Gerbaszewski 3.4, odmiana z datą 15-81 po bokach herbu, drobna wada blachy |
III+/II- VF+/EF- |
300 zł 420 zł
266 | Stefan Batory 1576-1586 grosz 1582, Ryga, Gerbaszewski 1, drobna wada blachy |
350 zł 660 zł
267 | Stefan Batory 1576-1586 szeląg 1580, Olkusz, herb Glaubicz (ryba) na rewersie pod tarczami herbowymi, T.15, ciemna patyna, rzadki |
III/III- VF/VF- |
600 zł 1 150 zł