Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  POLSKA
248 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1582, Wilno, Ivanauskas 774:127
300 zł
800 zł
249 Stefan Batory 1576-1586
250 zł
320 zł
250 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Olkusz, patyna
300 zł
520 zł
251 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1583, Wilno, Ivanauskas 778:127
300 zł
740 zł
252 Stefan Batory 1576-1586
300 zł
320 zł
253 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Olkusz, odmiana z literami N - H po bokach Orła i Pogoni, patyna
300 zł
460 zł
254 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, Gerbaszewski 31, minimalnie uszkodzony krążek, ale ładny egzemplarz, patyna
350 zł
700 zł
255 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, Gerbaszewski 65, patyna
350 zł
520 zł
256 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, Gerbaszewski 27, moneta niecentrycznie wybita
300 zł
660 zł
257 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, Gerbaszewski 12, ładnie zachowany egzemplarz, patyna
350 zł
1 050 zł
258 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, Gerbaszewski 7
250 zł
420 zł
259 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1578, Gdańsk, odmiana bez rozetki po GEDANENSIS, bardzo ładnie zachowany
750 zł
2 600 zł
260 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1578, Gdańsk, odmiana bez rozetki po GEDANENSIS, drobna wada blachy
500 zł
620 zł
261 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1578, Gdańsk, odmiana z rozetką po GEDANENSIS
300 zł
760 zł
262 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, odmiana z kropką po REX, delikatna patyna, ładny
600 zł
1 350 zł
263 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, odmiana z kropką po REX, patyna
II-/III+
EF-/VF+
400 zł
1 250 zł
264 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, odmiana z gwiazdką po REX
400 zł
1 250 zł
265 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1581, Ryga, Gerbaszewski 3.4, odmiana z datą 15-81 po bokach herbu, drobna wada blachy
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
420 zł
266 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1582, Ryga, Gerbaszewski 1, drobna wada blachy
350 zł
660 zł
267 Stefan Batory 1576-1586
szeląg 1580, Olkusz, herb Glaubicz (ryba) na rewersie pod tarczami herbowymi, T.15, ciemna patyna, rzadki
III/III-
VF/VF-
600 zł
1 150 zł