Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  POLSKA
5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, bardzo ładne 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, bardzo ładne
694 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, bardzo ładne
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
200 zł
2 złote 1924, Paryż, róg i pochodnia, Parchimowicz 109 a 2 złote 1924, Paryż, róg i pochodnia, Parchimowicz 109 a
695 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Paryż, róg i pochodnia, Parchimowicz 109 a
I-/II+
UNC-/EF+
350 zł
360 zł
2 złote 1924, Birmingham, litera H, Parchimowicz 109 b, rzadkie 2 złote 1924, Birmingham, litera H, Parchimowicz 109 b, rzadkie
696 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Birmingham, litera H, Parchimowicz 109 b, rzadkie
1 500 zł
2 300 zł
2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki, Parchimowicz 109 e, piękny egzemplarz 2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki, Parchimowicz 109 e, piękny egzemplarz
697 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki, Parchimowicz 109 e, piękny egzemplarz
I/I-
UNC/UNC-
600 zł
1 400 zł
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania, patyna 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania, patyna
698 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania, patyna
500 zł
1 600 zł
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d
699 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d
I-/II+
UNC-/EF+
300 zł
340 zł
2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110.b, bardzo ładny egzemplarz, złocista patyna 2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110.b, bardzo ładny egzemplarz, złocista patyna
700 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110.b, bardzo ładny egzemplarz, złocista patyna
100 zł
300 zł
2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 b, rzadkie 2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 b, rzadkie
701 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 b, rzadkie
1 100 zł
1 350 zł
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyszukany, wyśmienity egzemplarz 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyszukany, wyśmienity egzemplarz
702 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyszukany, wyśmienity egzemplarz
750 zł
2 600 zł
703 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
750 zł
2 000 zł
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, egzemplarz gabinetowy, delikatna patyna 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, egzemplarz gabinetowy, delikatna patyna
704 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, egzemplarz gabinetowy, delikatna patyna
750 zł
3 200 zł
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyszukany, wyśmienity egzemplarz 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyszukany, wyśmienity egzemplarz
705 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyszukany, wyśmienity egzemplarz
750 zł
1 600 zł
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, bardzo ładne 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, bardzo ładne
706 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, bardzo ładne
400 zł
440 zł
1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, drobne ryski w tle, rzadka moneta w tak dobrym stanie za.. 1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, drobne ryski w tle, rzadka moneta w tak dobrym stanie za..
707 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, drobne ryski w tle, rzadka moneta w tak dobrym stanie zachowania
600 zł
1 100 zł
2 grosze 1923, Warszawa, Parchimowicz 102 a, mosiądz, ładnie zachowany egzemplarz 2 grosze 1923, Warszawa, Parchimowicz 102 a, mosiądz, ładnie zachowany egzemplarz
708 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 grosze 1923, Warszawa, Parchimowicz 102 a, mosiądz, ładnie zachowany egzemplarz
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
180 zł
2 grosze 1928, Warszawa, Parchimowicz 102 d, bardzo ładne, patyna 2 grosze 1928, Warszawa, Parchimowicz 102 d, bardzo ładne, patyna
709 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 grosze 1928, Warszawa, Parchimowicz 102 d, bardzo ładne, patyna
200 zł
820 zł
grosz 1934, Warszawa, Parchimowicz 101 i, rzadki i ładny, smuga patyny grosz 1934, Warszawa, Parchimowicz 101 i, rzadki i ładny, smuga patyny
710 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
grosz 1934, Warszawa, Parchimowicz 101 i, rzadki i ładny, smuga patyny
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
200 zł
grosz 1935, Warszawa, Parchimowicz 101 j, bardzo ładny grosz 1935, Warszawa, Parchimowicz 101 j, bardzo ładny
711 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
grosz 1935, Warszawa, Parchimowicz 101 j, bardzo ładny
150 zł
720 zł
100 złotych 1925, Warszawa, Mikołaj Kopernik, srebro 4.17 g, Parchimowicz 168 a, wybito 50 sztuk, .. 100 złotych 1925, Warszawa, Mikołaj Kopernik, srebro 4.17 g, Parchimowicz 168 a, wybito 50 sztuk, ..
712 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne
100 złotych 1925, Warszawa, Mikołaj Kopernik, srebro 4.17 g, Parchimowicz 168 a, wybito 50 sztuk, ładna i bardzo rzadka moneta
10 000 zł
20 000 zł
100 złotych 1925, Warszawa, Mikołaj Kopernik, brąz 3.50 g, Parchimowicz P-168 b, wybito 100 sztuk,.. 100 złotych 1925, Warszawa, Mikołaj Kopernik, brąz 3.50 g, Parchimowicz P-168 b, wybito 100 sztuk,..
713 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne
100 złotych 1925, Warszawa, Mikołaj Kopernik, brąz 3.50 g, Parchimowicz P-168 b, wybito 100 sztuk, ładna i rzadka moneta, patyna
5 500 zł
13 600 zł