Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  MEDALE
medal okolicznościowy - ślubny, autorstwa Sebastiana Dadlera, ok.1636 r, Aw: Dwie postacie - mężcz.. medal okolicznościowy - ślubny, autorstwa Sebastiana Dadlera, ok.1636 r, Aw: Dwie postacie - mężcz..
974 POLSKA
medal okolicznościowy - ślubny, autorstwa Sebastiana Dadlera, ok.1636 r, Aw: Dwie postacie - mężczyzna z łopatą a niewiasta z kądzielą - stoją z dzieckiem pośrodku, r..
8 000 zł
11 000 zł
medal autorstwa J. Höhna wybity z okazji przybycia króla Jana Kazimierza do Gdańska w 1653 roku, A.. medal autorstwa J. Höhna wybity z okazji przybycia króla Jana Kazimierza do Gdańska w 1653 roku, A..
975 POLSKA
medal autorstwa J. Höhna wybity z okazji przybycia króla Jana Kazimierza do Gdańska w 1653 roku, Aw: Panorama Gdańska w oddali widocze morze z żeglującymi statkami, n..
8 000 zł
medal autorstwa J. Höhna starszego, wybity w 1654 roku z okazji 200-lecia przyłączenia Prus Królew.. medal autorstwa J. Höhna starszego, wybity w 1654 roku z okazji 200-lecia przyłączenia Prus Królew..
976 POLSKA
medal autorstwa J. Höhna starszego, wybity w 1654 roku z okazji 200-lecia przyłączenia Prus Królewskich do Polski, Aw: Orzeł ziem pruskich na tle panoramy Prus, wyżej..
7 500 zł
6 900 zł
medal autorstwa Jana Höhna młodszego, wybity w 1659 w Gdańsku dla uczczenia zdobycia przez wojska .. medal autorstwa Jana Höhna młodszego, wybity w 1659 w Gdańsku dla uczczenia zdobycia przez wojska ..
977 POLSKA
medal autorstwa Jana Höhna młodszego, wybity w 1659 w Gdańsku dla uczczenia zdobycia przez wojska polskie pod wodzą Jerzego Lubomirskiego twierdzy Haupt okupowanej od..
25 000 zł
27 500 zł
medal zaślubinowy królewicza Fryderyka Augusta z arcyksiężniczką austriacką Marią Józefą 20 sierpn.. medal zaślubinowy królewicza Fryderyka Augusta z arcyksiężniczką austriacką Marią Józefą 20 sierpn..
978 POLSKA
medal zaślubinowy królewicza Fryderyka Augusta z arcyksiężniczką austriacką Marią Józefą 20 sierpnia 1719 roku w Wiedniu, Aw: Na dziesięciu tarczach imiona książąt i ..
2 500 zł
5 100 zł
medal na przywitanie nowożeńców- królewicza Fryderyka Augusta i Marii Józefy w Dreźnie, 1719 r, Aw.. medal na przywitanie nowożeńców- królewicza Fryderyka Augusta i Marii Józefy w Dreźnie, 1719 r, Aw..
979 POLSKA
medal na przywitanie nowożeńców- królewicza Fryderyka Augusta i Marii Józefy w Dreźnie, 1719 r, Aw: Wzlatujący Merkury, w otoku napis, poniżej sygnatura WIF, Rw: Wido..
3 000 zł
6 100 zł
August II- medal pośmiertny 1733, Aw: Popiersie w prawo, w otoku napis, poniżej sygnatura Vestner .. August II- medal pośmiertny 1733, Aw: Popiersie w prawo, w otoku napis, poniżej sygnatura Vestner ..
980 POLSKA
August II- medal pośmiertny 1733, Aw: Popiersie w prawo, w otoku napis, poniżej sygnatura Vestner F., Rw: Piramida z godłami Herulesa, po lewej wzlatujący anioł z por..
3 000 zł
7 000 zł
medal autorstwa Johanna Wilhelma Höcknera wybity przez miasto Drezno z okazji składania przysięgi .. medal autorstwa Johanna Wilhelma Höcknera wybity przez miasto Drezno z okazji składania przysięgi ..
981 POLSKA
medal autorstwa Johanna Wilhelma Höcknera wybity przez miasto Drezno z okazji składania przysięgi wierności nowemu elektorowi 1733 r, Aw: Popiersie Fryderyka Augusta ..
2 000 zł
Antoni Portalupi- rektor i profesor Collegium Nobilium, medal autorstwa J.F.Holzhaeussera, 1774 r,.. Antoni Portalupi- rektor i profesor Collegium Nobilium, medal autorstwa J.F.Holzhaeussera, 1774 r,..
982 POLSKA
Antoni Portalupi- rektor i profesor Collegium Nobilium, medal autorstwa J.F.Holzhaeussera, 1774 r, Aw: Popiersie w stroju zakonnym i napis w otoku, Rw: Mężczyzna w st..
3 000 zł
4 100 zł
medal nagrodowy EQUITI DEXTERO autorstwa J.F.Holzhaeussera, 1775r, Aw: Pod koroną monogram królews.. medal nagrodowy EQUITI DEXTERO autorstwa J.F.Holzhaeussera, 1775r, Aw: Pod koroną monogram królews..
983 POLSKA
medal nagrodowy EQUITI DEXTERO autorstwa J.F.Holzhaeussera, 1775r, Aw: Pod koroną monogram królewski S.A.R. w wieńcu oliwnym, Rw: włócznia z zawieszonym na górze wień..
1 000 zł
800 zł
Piotr Potocki starosta szczerzecki poseł do Turcji, 1789, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Napis w.. Piotr Potocki starosta szczerzecki poseł do Turcji, 1789, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Napis w..
984 POLSKA
Piotr Potocki starosta szczerzecki poseł do Turcji, 1789, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Napis w poziomie, H-Cz. 6023, 23,2 mm, srebro 4.58 g, medal XIX wieczny aut..
I-/II+
UNC-/EF+
1 000 zł
800 zł
Jerzy Potocki starosta tłomacki poseł do Szwecji, 1789, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Napis w l.. Jerzy Potocki starosta tłomacki poseł do Szwecji, 1789, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Napis w l..
985 POLSKA
Jerzy Potocki starosta tłomacki poseł do Szwecji, 1789, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Napis w liniach poziomych, H-Cz.6023, 23.2 mm, cyna 5,79 g, medal XIX wieczny..
I-/II+
UNC-/EF+
500 zł
Małachowski Jan Nepomucen poseł do Saksonii, 1789, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Napis w poziom.. Małachowski Jan Nepomucen poseł do Saksonii, 1789, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Napis w poziom..
986 POLSKA
Małachowski Jan Nepomucen poseł do Saksonii, 1789, Aw: Popiersie króla w prawo, Rw: Napis w poziomych liniach, H-Cz. 6019, 23.2 mm, cyna 5.32 g, medal XIX wieczny aut..
I-/II+
UNC-/EF+
500 zł
medal sygnowany I.N.WIRT.F. upamiętniający rozbiór Polski, 1782 r, Aw: Popiersie cesarza Józefa II.. medal sygnowany I.N.WIRT.F. upamiętniający rozbiór Polski, 1782 r, Aw: Popiersie cesarza Józefa II..
987 POLSKA
medal sygnowany I.N.WIRT.F. upamiętniający rozbiór Polski, 1782 r, Aw: Popiersie cesarza Józefa II w prawo, Rw: Mężczyzna w todze wręcza dokument kobiecie w koronie m..
500 zł
1 100 zł
medal Zygmunt Stary 1527 r- kopia XIX wieczna, Aw: Popiersie w prawo, w otoku napis, Rw: W centrum.. medal Zygmunt Stary 1527 r- kopia XIX wieczna, Aw: Popiersie w prawo, w otoku napis, Rw: W centrum..
988 POLSKA
medal Zygmunt Stary 1527 r- kopia XIX wieczna, Aw: Popiersie w prawo, w otoku napis, Rw: W centrum tarcza herbowa z orłem polskim zwieńczona dużą koroną, z boku i pon..
550 zł
820 zł
Mikołaj Kopernik, medal sygn. PETIT, 1818 r, Aw: Popiersie Kopernika w lewo, otoku napis NICOLAUS .. Mikołaj Kopernik, medal sygn. PETIT, 1818 r, Aw: Popiersie Kopernika w lewo, otoku napis NICOLAUS ..
989 POLSKA
Mikołaj Kopernik, medal sygn. PETIT, 1818 r, Aw: Popiersie Kopernika w lewo, otoku napis NICOLAUS COPERNICUS, Rw: Napis poziomy w 9 rzędach, H-Cz. 3866, 41 mm, brąz 3..
750 zł
600 zł
Karol Kurpiński- medal autorstwa C. Baerendta 1819 r, Aw: Popiersie w lewo i napis, Rw: Instrument.. Karol Kurpiński- medal autorstwa C. Baerendta 1819 r, Aw: Popiersie w lewo i napis, Rw: Instrument..
990 POLSKA
Karol Kurpiński- medal autorstwa C. Baerendta 1819 r, Aw: Popiersie w lewo i napis, Rw: Instrumenty muzyczne, nuty i wieniec, w odcinku napis ZA PIĘKNE TWORY HARMONJI..
600 zł
760 zł
Adam Czartoryski, autorstwa C.Baerendta, 1824 r, Aw: Popiersie w lewo i sygnatura na ramieniu, Rw:.. Adam Czartoryski, autorstwa C.Baerendta, 1824 r, Aw: Popiersie w lewo i sygnatura na ramieniu, Rw:..
991 POLSKA
Adam Czartoryski, autorstwa C.Baerendta, 1824 r, Aw: Popiersie w lewo i sygnatura na ramieniu, Rw: Napisy w poziomie ADAMO PRINCIPI / CZARTORYSKI / SCHOLAE MILITARIS ..
2 500 zł
Aleksander I- medal 1826 r, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: W wieńcu napis DOBOCZYŃCĘ S.. Aleksander I- medal 1826 r, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: W wieńcu napis DOBOCZYŃCĘ S..
992 POLSKA
Aleksander I- medal 1826 r, Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku, Rw: W wieńcu napis DOBOCZYŃCĘ SWOJEGO OPŁAKUJĄCA POLSKA, H-Cz. 3600, brąz 26 mm
250 zł
400 zł
Robert C.Fergusson- obrońca spraw polskich w Parlamencie Brytyjskim, medal autorstwa Wł. Oleszczyń.. Robert C.Fergusson- obrońca spraw polskich w Parlamencie Brytyjskim, medal autorstwa Wł. Oleszczyń..
993 POLSKA
Robert C.Fergusson- obrońca spraw polskich w Parlamencie Brytyjskim, medal autorstwa Wł. Oleszczyńskiego, 1832 r, Aw: Popiersie w lewo i napis, Rw: W wieńcu z liści d..
600 zł
620 zł