Aukcja 36 / 981

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa Johanna Wilhelma Höcknera wybity przez miasto Drezno z okazji składania przysięgi wierności nowemu elektorowi 1733 r, Aw: Popiersie Fryderyka Augusta w zbroi w prawo i napis w otoku, u dołu sygn. I.W.H., Rw: Klęcząca figura w płaszczu z herbem składa pierścień na ołtarzu, napisy u góry i w odcinku na dole, H-Cz. 2750 R1, 31 mm, srebro 14.55 g, piękna patyna

Numer: 981
Opis: POLSKA. medal autorstwa Johanna Wilhelma Höcknera wybity przez miasto Drezno z okazji składania przysięgi wierności nowemu elektorowi 1733 r, Aw: Popiersie Fryderyka Augusta w zbroi w prawo i napis w otoku, u dołu sygn. I.W.H., Rw: Klęcząca figura w płaszczu z herbem składa pierścień na ołtarzu, napisy u góry i w odcinku na dole, H-Cz. 2750 R1, 31 mm, srebro 14.55 g, piękna patyna
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1259