Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  LITERATURA
I. Halaćka, Mince Zemi Koruny Ćeske 1526-1856, Kromeriź 1987, trzy tomy w twardej oprawie z obwolu..
1244 I. Halaćka, Mince Zemi Koruny Ćeske 1526-1856, Kromeriź 1987, trzy tomy w twardej oprawie z obwolutą, ekslibris L. Kokocińskiego
250 zł
O. Helbing, Monachium 1904 - aukcja kolekcji monet Zygmunta Chełmińskiego, 136 str., + XVII tablic..
1245 O. Helbing, Monachium 1904 - aukcja kolekcji monet Zygmunta Chełmińskiego, 136 str., + XVII tablic, stara oprawa w płótno i półskórek
800 zł
1 050 zł
F. Friedensburg, Monety Śląskie Średniowiecza, 19 str., + 46 tablic, reedycja wydana przez PTA War..
1246 F. Friedensburg, Monety Śląskie Średniowiecza, 19 str., + 46 tablic, reedycja wydana przez PTA Warszawa 1968, oprawa broszurowa
75 zł
L. Huszar, Münzkatalog Ungarn von 1.000 bis heute, wyd. Battenberg, Monachium 1979, 366 str., twar..
1247 L. Huszar, Münzkatalog Ungarn von 1.000 bis heute, wyd. Battenberg, Monachium 1979, 366 str., twarda oprawa płócienna z obwolutą
150 zł
120 zł
C. Kamiński, J. Kurpiewski, J. Żukowski, Katalogi monet polskich od 1587 do 1864 roku w 5 tomach; ..
1248 C. Kamiński, J. Kurpiewski, J. Żukowski, Katalogi monet polskich od 1587 do 1864 roku w 5 tomach; 1. 1587-1632, wydanie I, Warszawa 1990, twarda oprawa skóropodobna, ..
400 zł
320 zł
S. Łoza, Ordery i odznaczenia, Warszawa, 1928, 94 str., plus dodatek, oprawa twarda w płótno
1249 S. Łoza, Ordery i odznaczenia, Warszawa, 1928, 94 str., plus dodatek, oprawa twarda w płótno
150 zł
120 zł
F. Piekosiński, Średniowieczne znaki wodne zebrane z rękopisów przechowywanych w Archiwach i Bibli..
1250 F. Piekosiński, Średniowieczne znaki wodne zebrane z rękopisów przechowywanych w Archiwach i Bibliotekach polskich, głównie krakowskich, wiek XIV, Kraków 1893, oprawa..
80 zł
64 zł
K. Plage, -Okres Stanisława Augusta w Historii Numizmatyki Polskiej, reedycja PTA, Warszawa 1970, ..
1251 K. Plage, -Okres Stanisława Augusta w Historii Numizmatyki Polskiej, reedycja PTA, Warszawa 1970, ekslibris L. Kokocińskiego, -Monety bite dla prowincyj polskich prze..
300 zł
340 zł
1252 G. Probszt, Die Münzen Salzburgs, drugie wydanie, Graz 1975, twarda oprawa płótno, ekslibris L. Kokocińskiego
150 zł
120 zł
I. G. Spaskij, Talery w Russkom Dienieżnom Obraszczenii 1654-1659, Leningrad 1960, ss. 72, tablic ..
1253 I. G. Spaskij, Talery w Russkom Dienieżnom Obraszczenii 1654-1659, Leningrad 1960, ss. 72, tablic XXIV, ekslibris J. Mękickiej
100 zł
K. Stronczyński, Dawne Monety Polskie Dynastii Piastów i Jagiellonów, część III, atlas z tablicami..
1254 K. Stronczyński, Dawne Monety Polskie Dynastii Piastów i Jagiellonów, część III, atlas z tablicami 23-35, (brak tekstu), druk bez oprawy
60 zł
St. hr. Walewski, Trojaki Koronne Zygmunta III od 1588 do 1624, 224 str., +19 tablic, reedycja wyd..
1255 St. hr. Walewski, Trojaki Koronne Zygmunta III od 1588 do 1624, 224 str., +19 tablic, reedycja wydana przez PTA, Warszawa 1970, oprawa broszurowa
125 zł
100 zł
Wiadomości Numizmatyczno - Archeologiczne, kompletne roczniki 1909 i 1910 w jednym woluminie w opr..
1256 Wiadomości Numizmatyczno - Archeologiczne, kompletne roczniki 1909 i 1910 w jednym woluminie w oprawie tekturowej i płótnie
250 zł
440 zł
Wiadomości Numizmatyczno - Archeologiczne, racznik 1913, 1914 (do sierpnia) i 1915 (wrzesień oraz ..
1257 Wiadomości Numizmatyczno - Archeologiczne, racznik 1913, 1914 (do sierpnia) i 1915 (wrzesień oraz grudzień) w jednym woluminie w oprawie tekturowej i płótnie
200 zł
580 zł
Wiadomości Numizmatyczno - Archeologiczne, kompletne roczniki od 1926 do 1934 w jednym woluminie w..
1258 Wiadomości Numizmatyczno - Archeologiczne, kompletne roczniki od 1926 do 1934 w jednym woluminie w oprawie tekturowej i płótnie
250 zł
580 zł
Wiadomości Numizmatyczne, roczniki 1957-1970 i 1980-1981, brak rocznika 1979, całość w 12 wolumina..
1259 Wiadomości Numizmatyczne, roczniki 1957-1970 i 1980-1981, brak rocznika 1979, całość w 12 woluminach w oprawie tekturowej i płótnie
1 000 zł
800 zł