Aukcja 36 / 978

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  MEDALE  POLSKA

medal zaślubinowy królewicza Fryderyka Augusta z arcyksiężniczką austriacką Marią Józefą 20 sierpnia 1719 roku w Wiedniu, Aw: Na dziesięciu tarczach imiona książąt i księżniczek z których ród wywodzi Fryderyk August i Maria Józefa, w otoku napis, w środku życzenia szczęścia i pomyślności, Rw: Napis poziomy w siedemnastu liniach, poniżej sygnatury medalierów I.A.G., A.C.W. HVMILLIME OFFERVNT /najpokorniej ofiarują/, Racz. 343, H-Cz. -, 44 mm, srebro 29.03 g, bardzo ładnie zachowany, rzadki

Numer: 978
Opis: POLSKA. medal zaślubinowy królewicza Fryderyka Augusta z arcyksiężniczką austriacką Marią Józefą 20 sierpnia 1719 roku w Wiedniu, Aw: Na dziesięciu tarczach imiona książąt i księżniczek z których ród wywodzi Fryderyk August i Maria Józefa, w otoku napis, w środku życzenia szczęścia i pomyślności, Rw: Napis poziomy w siedemnastu liniach, poniżej sygnatury medalierów I.A.G., A.C.W. HVMILLIME OFFERVNT /najpokorniej ofiarują/, Racz. 343, H-Cz. -, 44 mm, srebro 29.03 g, bardzo ładnie zachowany, rzadki
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 26-05-2007
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 5 100 zł
Ilość odsłon: 1299