Aukcja nr 36
USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
669 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1925, Warszawa, Bolesław Chrobry, złoto koloru czerwonego, 3.25 g, Parchimowicz 125, bardzo ładne lustro mennicze |
I UNC |
750 zł 820 zł
670 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1932, Anglia, Głowa Kobiety, Parchimowicz 120 b, piękny egzemplarz |
I UNC |
500 zł 920 zł
671 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 120 a, wyszukany egzemplarz |
I UNC |
500 zł 1 050 zł
672 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, na awersie ciemna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
600 zł 1 050 zł
673 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122 |
I-/II+ UNC-/EF+ |
400 zł 540 zł
674 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, piękne lustro, lekko czyszczone |
I-/II+ UNC-/EF+ |
400 zł 320 zł
675 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 b, bardzo ładne |
I UNC |
400 zł 1 050 zł
676 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 c, wyśmienity egzemplarz, piękna patyna |
I UNC |
250 zł 660 zł
677 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 c, bardzo ładne |
I UNC |
250 zł 1 050 zł
678 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, delikatna patyna, piękne |
I UNC |
300 zł 1 350 zł
679 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, złocista patyna |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 320 zł
680 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
2 000 zł 4 700 zł
681 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, ładne |
I-/II+ UNC-/EF+ |
700 zł 2 100 zł
682 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, piękna i rzadka w tym stanie moneta |
I/I- UNC/UNC- |
2 000 zł 5 400 zł
683 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, bardzo ładny egzemplarz, patyna |
I-/II+ UNC-/EF+ |
800 zł 1 200 zł
684 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, lekko czyszczony awers |
II/I- |
500 zł 540 zł
685 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b |
II- EF- |
400 zł 380 zł
686 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 c, drobne rysy w tle |
III/III+ VF/VF+ |
2 000 zł 1 600 zł
687 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, bardzo ładne |
I- UNC- |
800 zł 1 600 zł
688 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna |
I UNC |
6 000 zł 13 500 zł