Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  POLSKA  August II 1696-1733
talar 1701, Drezno, 28.92 g, Schnee 996, Dav. 7656, patyna talar 1701, Drezno, 28.92 g, Schnee 996, Dav. 7656, patyna
408 August II 1696-1733
talar 1701, Drezno, 28.92 g, Schnee 996, Dav. 7656, patyna
4 000 zł
5 000 zł
talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Dwa stoły i insygnia, Rw: Król na koniu, 29.08 g, Schnee 1011, .. talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Dwa stoły i insygnia, Rw: Król na koniu, 29.08 g, Schnee 1011, ..
409 August II 1696-1733
talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Dwa stoły i insygnia, Rw: Król na koniu, 29.08 g, Schnee 1011, Dav. 2655, nieznaczne pęknięcie krążka, patyna
3 000 zł
3 400 zł
talar 1727, Drezno, Aw: Napis, Rw: Cyprys, 28.93 g, Schnee 1021, Dav. 2661, moneta wybita z okazji.. talar 1727, Drezno, Aw: Napis, Rw: Cyprys, 28.93 g, Schnee 1021, Dav. 2661, moneta wybita z okazji..
410 August II 1696-1733
talar 1727, Drezno, Aw: Napis, Rw: Cyprys, 28.93 g, Schnee 1021, Dav. 2661, moneta wybita z okazji śmierci królowej Krystyny Eberhardyny
8 000 zł
10 200 zł
2/3 talara (Coselgulden) 1707, Drezno, Dav. 821, Merseb. 1451, ładna patyna 2/3 talara (Coselgulden) 1707, Drezno, Dav. 821, Merseb. 1451, ładna patyna
411 August II 1696-1733
2/3 talara (Coselgulden) 1707, Drezno, Dav. 821, Merseb. 1451, ładna patyna
2 000 zł
412 August II 1696-1733
półtalar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Dwa stoły z insygniami, Rw: Król na koniu, Kohl 441, Merseb. 1491, minimalna wada blachy, ładna patyna
1 500 zł
1 900 zł
1/3 talara zaślubinowego 1719, Drezno, Aw: Napisy, Rw: Dwa serca, Merseb. 1529, bardzo ładny egzem.. 1/3 talara zaślubinowego 1719, Drezno, Aw: Napisy, Rw: Dwa serca, Merseb. 1529, bardzo ładny egzem..
413 August II 1696-1733
1/3 talara zaślubinowego 1719, Drezno, Aw: Napisy, Rw: Dwa serca, Merseb. 1529, bardzo ładny egzemplarz, patyna, moneta wybita z okazji ślubu Fryderyka Augusta II z M..
1 000 zł
2 400 zł
1/6 talara 1719, Drezno, Merseb. 1613 1/6 talara 1719, Drezno, Merseb. 1613
414 August II 1696-1733
1/6 talara 1719, Drezno, Merseb. 1613
II-/III+
EF-/VF+
500 zł
1 550 zł
szóstak 1702, Lipsk, Merseb. 1652, ładnie zachowany egzemplarz, patyna szóstak 1702, Lipsk, Merseb. 1652, ładnie zachowany egzemplarz, patyna
415 August II 1696-1733
szóstak 1702, Lipsk, Merseb. 1652, ładnie zachowany egzemplarz, patyna
II/II+
EF/EF+
400 zł
560 zł
szóstak 1706, Grodno, Ivanauskas 1205:282, ładnie zachowana rzadka moneta, patyna szóstak 1706, Grodno, Ivanauskas 1205:282, ładnie zachowana rzadka moneta, patyna
416 August II 1696-1733
szóstak 1706, Grodno, Ivanauskas 1205:282, ładnie zachowana rzadka moneta, patyna
1 500 zł
4 800 zł
2 grosze zaślubinowe 1719, Drezno, Aw: Napisy, Rw: Dwa serca, moneta wybita z okazji ślubu Frydery.. 2 grosze zaślubinowe 1719, Drezno, Aw: Napisy, Rw: Dwa serca, moneta wybita z okazji ślubu Frydery..
417 August II 1696-1733
2 grosze zaślubinowe 1719, Drezno, Aw: Napisy, Rw: Dwa serca, moneta wybita z okazji ślubu Fryderyka Augusta II z Marią Józefą
150 zł
200 zł