Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
605 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z kompletem monet i banknotem Powstania Listopadowego oklejone ozdobnym papierem koloru wiśniowego z wytłoczonym złoconym orłem i napisem Dawne Wyr..
8 500 zł
18 500 zł
606 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.49 g
5 000 zł
9 800 zł
607 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.47 g
4 000 zł
7 000 zł
608 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalnie justowane, patyna
II/II+
EF/EF+
750 zł
960 zł
609 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, justowane
600 zł
820 zł
610 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, patyna, bardzo ładne
600 zł
2 700 zł
611 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
440 zł
612 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, justowane
300 zł
400 zł
613 Powstanie Listopadowe 1830-1831
zestaw monet 2 złote 1831 i 3 grosze 1831, Warszawa, Plage 273 i 282, razem 2 sztuki
300 zł
340 zł
614 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, Plage 279, wada blachy, ale bardzo ładne
400 zł
1 700 zł