Aukcja nr 36
USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
689 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, patyna |
2 500 zł 2 800 zł
690 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1932, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 e, niezmiernie rzadkie, bardzo ładny stan zachowania |
II/II+ EF/EF+ |
15 000 zł 25 000 zł
691 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c, piękna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
200 zł 240 zł
692 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c |
I- UNC- |
100 zł 95 zł
693 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
500 zł 1 550 zł
694 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, bardzo ładne |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 200 zł
695 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Paryż, róg i pochodnia, Parchimowicz 109 a |
I-/II+ UNC-/EF+ |
350 zł 360 zł
696 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1924, Birmingham, litera H, Parchimowicz 109 b, rzadkie |
II- EF- |
1 500 zł 2 300 zł
697 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki, Parchimowicz 109 e, piękny egzemplarz |
I/I- UNC/UNC- |
600 zł 1 400 zł
698 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania, patyna |
I UNC |
500 zł 1 600 zł
699 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d |
I-/II+ UNC-/EF+ |
300 zł 340 zł
700 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110.b, bardzo ładny egzemplarz, złocista patyna |
I UNC |
100 zł 300 zł
701 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 b, rzadkie |
1 100 zł 1 350 zł
702 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyszukany, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
750 zł 2 600 zł
703 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyszukany, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
750 zł 2 000 zł
704 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, egzemplarz gabinetowy, delikatna patyna |
I UNC |
750 zł 3 200 zł
705 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyszukany, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
750 zł 1 600 zł
706 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, bardzo ładne |
I UNC |
400 zł 440 zł
707 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, drobne ryski w tle, rzadka moneta w tak dobrym stanie zachowania |
I- UNC- |
600 zł 1 100 zł
708 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 grosze 1923, Warszawa, Parchimowicz 102 a, mosiądz, ładnie zachowany egzemplarz |
I/I- UNC/UNC- |
150 zł 180 zł