Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, patyna 5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, patyna
689 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, patyna
2 500 zł
2 800 zł
5 złotych 1932, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 e, niezmiernie rzadkie, bardzo ładny stan zachowa.. 5 złotych 1932, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 e, niezmiernie rzadkie, bardzo ładny stan zachowa..
690 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1932, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 e, niezmiernie rzadkie, bardzo ładny stan zachowania
II/II+
EF/EF+
15 000 zł
25 000 zł
5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c, piękna patyna 5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c, piękna patyna
691 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c, piękna patyna
I/I-
UNC/UNC-
200 zł
240 zł
5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c 5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c
692 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c
100 zł
95 zł
5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, wyśmienity stan zachowania 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, wyśmienity stan zachowania
693 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, wyśmienity stan zachowania
500 zł
1 550 zł
5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, bardzo ładne 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, bardzo ładne
694 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, bardzo ładne
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
200 zł
2 złote 1924, Paryż, róg i pochodnia, Parchimowicz 109 a 2 złote 1924, Paryż, róg i pochodnia, Parchimowicz 109 a
695 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Paryż, róg i pochodnia, Parchimowicz 109 a
I-/II+
UNC-/EF+
350 zł
360 zł
2 złote 1924, Birmingham, litera H, Parchimowicz 109 b, rzadkie 2 złote 1924, Birmingham, litera H, Parchimowicz 109 b, rzadkie
696 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Birmingham, litera H, Parchimowicz 109 b, rzadkie
1 500 zł
2 300 zł
2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki, Parchimowicz 109 e, piękny egzemplarz 2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki, Parchimowicz 109 e, piękny egzemplarz
697 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Filadelfia, bez kropki, Parchimowicz 109 e, piękny egzemplarz
I/I-
UNC/UNC-
600 zł
1 400 zł
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania, patyna 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania, patyna
698 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity stan zachowania, patyna
500 zł
1 600 zł
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d
699 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d
I-/II+
UNC-/EF+
300 zł
340 zł
2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110.b, bardzo ładny egzemplarz, złocista patyna 2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110.b, bardzo ładny egzemplarz, złocista patyna
700 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110.b, bardzo ładny egzemplarz, złocista patyna
100 zł
300 zł
2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 b, rzadkie 2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 b, rzadkie
701 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 b, rzadkie
1 100 zł
1 350 zł
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyszukany, wyśmienity egzemplarz 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyszukany, wyśmienity egzemplarz
702 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyszukany, wyśmienity egzemplarz
750 zł
2 600 zł
703 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
750 zł
2 000 zł
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, egzemplarz gabinetowy, delikatna patyna 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, egzemplarz gabinetowy, delikatna patyna
704 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, egzemplarz gabinetowy, delikatna patyna
750 zł
3 200 zł
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyszukany, wyśmienity egzemplarz 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyszukany, wyśmienity egzemplarz
705 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyszukany, wyśmienity egzemplarz
750 zł
1 600 zł
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, bardzo ładne 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, bardzo ładne
706 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, bardzo ładne
400 zł
440 zł
1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, drobne ryski w tle, rzadka moneta w tak dobrym stanie za.. 1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, drobne ryski w tle, rzadka moneta w tak dobrym stanie za..
707 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, drobne ryski w tle, rzadka moneta w tak dobrym stanie zachowania
600 zł
1 100 zł
2 grosze 1923, Warszawa, Parchimowicz 102 a, mosiądz, ładnie zachowany egzemplarz 2 grosze 1923, Warszawa, Parchimowicz 102 a, mosiądz, ładnie zachowany egzemplarz
708 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 grosze 1923, Warszawa, Parchimowicz 102 a, mosiądz, ładnie zachowany egzemplarz
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
180 zł