Aukcja nr 36

USD/PLN: 2.820 | EUR/PLN: 3.800 | data: 26-05-2007
Jesteś w: A36  POLSKA
10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, piękne lustro, lekko czyszczone 10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, piękne lustro, lekko czyszczone
674 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1933, Warszawa, Romuald Traugutt, Parchimowicz 122, piękne lustro, lekko czyszczone
I-/II+
UNC-/EF+
400 zł
320 zł
10 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 b, bardzo ładne 10 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 b, bardzo ładne
675 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1935, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 b, bardzo ładne
400 zł
1 050 zł
10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 c, wyśmienity egzemplarz, piękna patyna 10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 c, wyśmienity egzemplarz, piękna patyna
676 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 c, wyśmienity egzemplarz, piękna patyna
250 zł
660 zł
10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 c, bardzo ładne 10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 c, bardzo ładne
677 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1936, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 c, bardzo ładne
250 zł
1 050 zł
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, delikatna patyna, piękne 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, delikatna patyna, piękne
678 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, delikatna patyna, piękne
300 zł
1 350 zł
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, złocista patyna 10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, złocista patyna
679 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
10 złotych 1939, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 124 f, złocista patyna
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
320 zł
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, wyśmienity egzemplarz 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, wyśmienity egzemplarz
680 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, wyśmienity egzemplarz
2 000 zł
4 700 zł
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, ładne 5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, ładne
681 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 a, ładne
I-/II+
UNC-/EF+
700 zł
2 100 zł
5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, piękna i rzadka w tym stanie moneta 5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, piękna i rzadka w tym stanie moneta
682 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, piękna i rzadka w tym stanie moneta
I/I-
UNC/UNC-
2 000 zł
5 400 zł
5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, bardzo ładny egzemplarz, patyna 5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, bardzo ładny egzemplarz, patyna
683 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, bardzo ładny egzemplarz, patyna
I-/II+
UNC-/EF+
800 zł
1 200 zł
5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, lekko czyszczony awers 5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, lekko czyszczony awers
684 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b, lekko czyszczony awers
II/I-
500 zł
540 zł
5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b 5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b
685 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1928, Bruksela, Nike, Parchimowicz 114 b
400 zł
380 zł
5 złotych 1930, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 c, drobne rysy w tle 5 złotych 1930, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 c, drobne rysy w tle
686 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 c, drobne rysy w tle
III/III+
VF/VF+
2 000 zł
1 600 zł
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, bardzo ładne 5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, bardzo ładne
687 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1930, Warszawa, Sztandar, Parchimowicz 115 a, bardzo ładne
800 zł
1 600 zł
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna 5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna
688 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, wyśmienity stan zachowania, delikatna patyna
6 000 zł
13 500 zł
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, patyna 5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, patyna
689 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1931, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 d, patyna
2 500 zł
2 800 zł
5 złotych 1932, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 e, niezmiernie rzadkie, bardzo ładny stan zachowa.. 5 złotych 1932, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 e, niezmiernie rzadkie, bardzo ładny stan zachowa..
690 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1932, Warszawa, Nike, Parchimowicz 114 e, niezmiernie rzadkie, bardzo ładny stan zachowania
II/II+
EF/EF+
15 000 zł
25 000 zł
5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c, piękna patyna 5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c, piękna patyna
691 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c, piękna patyna
I/I-
UNC/UNC-
200 zł
240 zł
5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c 5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c
692 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 116 c
100 zł
95 zł
5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, wyśmienity stan zachowania 5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, wyśmienity stan zachowania
693 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 złotych 1938, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 118 d, wyśmienity stan zachowania
500 zł
1 550 zł