Aukcja nr 35
USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
553 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1834, Warszawa, Plage 298, Bitkin 1124(R2), Fr. 113, złoto 3.92 g, na awersie minimalny justunek, bardzo rzadka i piękna moneta ze starą patyną |
I UNC |
20 000 zł 51 000 zł
554 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, Plage 299, Bitkin 1075 (R), Fr. 111, złoto 3.86 g, uszkodzenia po obu stronach monety |
III VF |
2 000 zł 1 950 zł
555 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, Plage 301, Bitkin 1076 (R), Fr. 111, złoto 3.91 g, drobne rysy w tle |
2 500 zł 4 000 zł
556 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1837, Petersburg, Plage 305, Bitkin 1078 (R), Fr. 111, złoto 3.90 g |
II- EF- |
3 500 zł 6 200 zł
557 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1838, Warszawa, Plage 306, Bitkin 1128 (R3), Fr. 113, złoto 3.90 g, bardzo rzadka moneta, w cenniku Berezowskiego 425 złotych, ładny egzemplarz, .. |
II+ EF+ |
30 000 zł 66 000 zł
558 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1838, Petersburg, Plage 307, Bitkin 1079 (R), Fr. 111, złoto 3.92 g, ładne |
II+ EF+ |
4 000 zł 10 000 zł
559 | Monety zaboru rosyjskiego 3 ruble = 20 złotych 1839, Petersburg, Plage 309, Bitkin 1080 (R), Fr. 111, złoto 3.94 g, na awersie rysa |
II- EF- |
3 000 zł 7 000 zł
560 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, korona szeroka, Plage 313, Bitkin 1083, ładne, delikatna patyna |
750 zł 820 zł
561 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, korona szeroka, Plage 313, Bitkin 1083 |
400 zł 410 zł
562 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1834, Petersburg, szeroka korona, Plage 316, Bitkin 1085 (R), nieco rzadszy rocznik |
450 zł 960 zł
563 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Warszawa, Plage 320, Bitkin 1131 (R), rzadszy rocznik |
800 zł 820 zł
564 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, Plage 322, Bitkin 1086 (R), nieco rzadszy rocznik |
500 zł 820 zł
565 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, małe cyfry daty, Plage 325, Bitkin 1132, delikatna patyna |
600 zł 480 zł
566 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, korona wysoka, Plage 328, Bitkin 1090 |
450 zł 840 zł
567 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, duże cyfry daty, Plage 333, Bitkin 1133, ładny egzemplarz, patyna |
II- EF- |
750 zł 1 050 zł
568 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837/6, Petersburg, Plage 334, Bitkin 1091 (R1), w cenniku Berezowskiego 20 złotych, rzadkie, patyna |
700 zł 3 300 zł
569 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1840, Warszawa, Plage 339, Bitkin 1136 (R), rzadszy rocznik |
II-/III+ EF-/VF+ |
1 000 zł 3 200 zł
570 | Monety zaboru rosyjskiego 1 1/2 rubla = 10 złotych 1841, Warszawa, Plage 341, Bitkin 1137 (R), rzadszy rocznik |
800 zł 1 050 zł
571 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1842, Warszawa, ogon orła prosty, Plage 425, Bitkin 415, ładny |
II+ EF+ |
600 zł 2 000 zł
572 | Monety zaboru rosyjskiego rubel 1843, Warszawa, laur o 7 kępach liści, Plage 431, Bitkin 422 |
II- EF- |
400 zł 1 000 zł