Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  POLSKA
2 złote 1924, Paryż, pochodnia po dacie, Parchimowicz 109 a, na awersie rysy 2 złote 1924, Paryż, pochodnia po dacie, Parchimowicz 109 a, na awersie rysy
633 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Paryż, pochodnia po dacie, Parchimowicz 109 a, na awersie rysy
I-/II+
UNC-/EF+
350 zł
320 zł
2 złote 1924, Paryż, pochodnia po dacie, Parchimowicz 109 a 2 złote 1924, Paryż, pochodnia po dacie, Parchimowicz 109 a
634 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1924, Paryż, pochodnia po dacie, Parchimowicz 109 a
200 zł
250 zł
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity egzemplarz z delikatną patyną 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity egzemplarz z delikatną patyną
635 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, wyśmienity egzemplarz z delikatną patyną
400 zł
1 900 zł
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, piękny egzemplarz 2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, piękny egzemplarz
636 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1925, Londyn, kropka po dacie, Parchimowicz 109 d, piękny egzemplarz
400 zł
1 100 zł
2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, wyśmienity egzemplarz 2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, wyśmienity egzemplarz
637 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, wyśmienity egzemplarz
250 zł
600 zł
2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, pięknie zachowany egzemplarz z ładną pa.. 2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, pięknie zachowany egzemplarz z ładną pa..
638 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, pięknie zachowany egzemplarz z ładną patyną, rant odbity tylko częściowo- ciekawostka kolekcjonerska
300 zł
4 800 zł
2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienity stan zachowania 2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienity stan zachowania
639 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienity stan zachowania
200 zł
500 zł
640 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
200 zł
260 zł
2 złote 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 c, wyśmienicie zachowane, złocista patyna 2 złote 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 c, wyśmienicie zachowane, złocista patyna
641 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 c, wyśmienicie zachowane, złocista patyna
250 zł
720 zł
2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 a, piękny i rzadki w tym stanie zachowan.. 2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 a, piękny i rzadki w tym stanie zachowan..
642 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 a, piękny i rzadki w tym stanie zachowania egzemplarz, na rewersie złocista patyna
300 zł
2 000 zł
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyśmienity egzemplarz, patyna 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyśmienity egzemplarz, patyna
643 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyśmienity egzemplarz, patyna
500 zł
1 450 zł
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, bardzo ładne 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, bardzo ładne
644 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, bardzo ładne
450 zł
820 zł
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, niewielkie rysy na rewersie 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, niewielkie rysy na rewersie
645 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, niewielkie rysy na rewersie
I/I-
UNC/UNC-
450 zł
760 zł
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, egzemplarz okazowy z delikatną patyną 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, egzemplarz okazowy z delikatną patyną
646 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, egzemplarz okazowy z delikatną patyną
400 zł
1 900 zł
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienicie zachowane 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienicie zachowane
647 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienicie zachowane
400 zł
920 zł
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, delikatna patyna 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, delikatna patyna
648 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, delikatna patyna
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
270 zł
1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, bardzo ładny egzemplarz, niezmiernie rzadki w tym stanie 1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, bardzo ładny egzemplarz, niezmiernie rzadki w tym stanie
649 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, bardzo ładny egzemplarz, niezmiernie rzadki w tym stanie
I/I-
UNC/UNC-
600 zł
2 850 zł
5 groszy 1934, Warszawa, Parchimowicz 103 f, rzadkie 5 groszy 1934, Warszawa, Parchimowicz 103 f, rzadkie
650 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 groszy 1934, Warszawa, Parchimowicz 103 f, rzadkie
250 zł
200 zł
2 grosze 1928, Warszawa, Parchimowicz 102 d, patyna 2 grosze 1928, Warszawa, Parchimowicz 102 d, patyna
651 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 grosze 1928, Warszawa, Parchimowicz 102 d, patyna
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
120 zł
652 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
120 zł