Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  POLSKA  Jan III Sobieski 1674-1696
dukat 1683, Gdańsk, H-Cz. 2478 R1, Fr. 36, T. 15, Kaleniecki s. 474, złoto 3.46 g, lekko gięty, ła.. dukat 1683, Gdańsk, H-Cz. 2478 R1, Fr. 36, T. 15, Kaleniecki s. 474, złoto 3.46 g, lekko gięty, ła..
338 Jan III Sobieski 1674-1696
dukat 1683, Gdańsk, H-Cz. 2478 R1, Fr. 36, T. 15, Kaleniecki s. 474, złoto 3.46 g, lekko gięty, ładny egzemplarz
8 000 zł
10 500 zł
ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M - H na gałązkach i cyframi 1 - 8 po bokach tarczy herbow.. ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M - H na gałązkach i cyframi 1 - 8 po bokach tarczy herbow..
339 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1677, Bydgoszcz, odmiana z literami M - H na gałązkach i cyframi 1 - 8 po bokach tarczy herbowej, T. 2, lakierowany, ładnie zachowany egzemplarz
1 200 zł
1 250 zł
ort 1684, Bydgoszcz, T. 2, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem ort 1684, Bydgoszcz, T. 2, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem
340 Jan III Sobieski 1674-1696
ort 1684, Bydgoszcz, T. 2, moneta wybita lekko uszkodzonym stemplem
400 zł
500 zł
szóstak 1678, Bydgoszcz szóstak 1678, Bydgoszcz
341 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1678, Bydgoszcz
125 zł
100 zł
szóstak 1679, Bydgoszcz, duże litery T L B pod tarczami herbowymi, nieco rzadszy szóstak 1679, Bydgoszcz, duże litery T L B pod tarczami herbowymi, nieco rzadszy
342 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1679, Bydgoszcz, duże litery T L B pod tarczami herbowymi, nieco rzadszy
100 zł
80 zł
szóstak 1681, Kraków, pod popiersiem króla litery T L B a za popiersiem króla litery I T, podobny .. szóstak 1681, Kraków, pod popiersiem króla litery T L B a za popiersiem króla litery I T, podobny ..
343 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1681, Kraków, pod popiersiem króla litery T L B a za popiersiem króla litery I T, podobny opisany przez Kurpiewskiego pozycja 1201 R8, rewers niecentrycznie w..
III+/II-
VF+/EF-
500 zł
820 zł
szóstak 1682, Bydgoszcz, patyna szóstak 1682, Bydgoszcz, patyna
344 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1682, Bydgoszcz, patyna
125 zł
150 zł
szóstak 1683, Kraków, popiersie w zbroi szóstak 1683, Kraków, popiersie w zbroi
345 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Kraków, popiersie w zbroi
III+/II-
VF+/EF-
200 zł
szóstak 1683, Kraków, popiersie z zbroi, awers wybity nieco uszkodzonym stemplem, patyna szóstak 1683, Kraków, popiersie z zbroi, awers wybity nieco uszkodzonym stemplem, patyna
346 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Kraków, popiersie z zbroi, awers wybity nieco uszkodzonym stemplem, patyna
150 zł
150 zł
szóstak 1683, Bydgoszcz, herb Leliwa, ciemna patyna szóstak 1683, Bydgoszcz, herb Leliwa, ciemna patyna
347 Jan III Sobieski 1674-1696
szóstak 1683, Bydgoszcz, herb Leliwa, ciemna patyna
100 zł