Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydgoszcz, odmiana z herbem podskarbiego pod tarczą herbową, 29.02 g, Dav. 4315, T. 6,.. talar 1628, Bydgoszcz, odmiana z herbem podskarbiego pod tarczą herbową, 29.02 g, Dav. 4315, T. 6,..
228 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydgoszcz, odmiana z herbem podskarbiego pod tarczą herbową, 29.02 g, Dav. 4315, T. 6, ładny egzemplarz
3 500 zł
8 000 zł
talar 1628, Bydgoszcz, odmiana z herbem podskarbiego pod tarczą herbową, 28.70 g, Dav. 4315, T. 6,.. talar 1628, Bydgoszcz, odmiana z herbem podskarbiego pod tarczą herbową, 28.70 g, Dav. 4315, T. 6,..
229 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydgoszcz, odmiana z herbem podskarbiego pod tarczą herbową, 28.70 g, Dav. 4315, T. 6, delikatna patyna
2 500 zł
3 000 zł
talar 1628, Bydgoszcz, odmiana z herbem podskarbiego pod popiersiem króla, 28.36 g, Dav. 4315, T. .. talar 1628, Bydgoszcz, odmiana z herbem podskarbiego pod popiersiem króla, 28.36 g, Dav. 4315, T. ..
230 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydgoszcz, odmiana z herbem podskarbiego pod popiersiem króla, 28.36 g, Dav. 4315, T. 6, patyna
2 500 zł
7 800 zł
talar oblężniczy 1629, Toruń, Aw: Widok płonącego miasta i napis wokoło FIDES ET CONSTANTIA PER IG.. talar oblężniczy 1629, Toruń, Aw: Widok płonącego miasta i napis wokoło FIDES ET CONSTANTIA PER IG..
231 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar oblężniczy 1629, Toruń, Aw: Widok płonącego miasta i napis wokoło FIDES ET CONSTANTIA PER IGNEM PROBATA, Rw: Herb Torunia i okolicznościowy napis w 7 rzędach TH..
15 000 zł
18 500 zł
talar 1630, Toruń, odmiana z literami H-L po boku herbu miasta, 28.52 g, Dav. 4371, T. 18, lekko p.. talar 1630, Toruń, odmiana z literami H-L po boku herbu miasta, 28.52 g, Dav. 4371, T. 18, lekko p..
232 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1630, Toruń, odmiana z literami H-L po boku herbu miasta, 28.52 g, Dav. 4371, T. 18, lekko pęknięty krążek, ciemna patyna
4 000 zł
7 000 zł
talar 1631, Bydgoszcz, 28.46 g, Dav. 4316, T. 6, delikatna patyna talar 1631, Bydgoszcz, 28.46 g, Dav. 4316, T. 6, delikatna patyna
233 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1631, Bydgoszcz, 28.46 g, Dav. 4316, T. 6, delikatna patyna
II-/III+
EF-/VF+
3 000 zł
4 400 zł
ort 1615, Gdańsk, odmiana z dużym popiersiem króla i wąską tarczą herbową, rysy na awersie, delika.. ort 1615, Gdańsk, odmiana z dużym popiersiem króla i wąską tarczą herbową, rysy na awersie, delika..
234 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z dużym popiersiem króla i wąską tarczą herbową, rysy na awersie, delikatna patyna
600 zł
920 zł
ort 1615, Gdańsk, odmiana z wysoką kryzą i owalną tarczą herbową, moneta bita lekko uszkodzonym st.. ort 1615, Gdańsk, odmiana z wysoką kryzą i owalną tarczą herbową, moneta bita lekko uszkodzonym st..
235 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z wysoką kryzą i owalną tarczą herbową, moneta bita lekko uszkodzonym stemplem
II-/III+
EF-/VF+
500 zł
540 zł
ort 1615, Gdańsk, odmiana z wysoką kryzą i owalną tarczą herbową ort 1615, Gdańsk, odmiana z wysoką kryzą i owalną tarczą herbową
236 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z wysoką kryzą i owalną tarczą herbową
II-/III+
EF-/VF+
400 zł
340 zł
ort 1617, Gdańsk, na awersie drobne rysy w tle, patyna ort 1617, Gdańsk, na awersie drobne rysy w tle, patyna
237 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1617, Gdańsk, na awersie drobne rysy w tle, patyna
300 zł
340 zł
ort 1618, Gdańsk, odmiana z liściem klonu rozpoczynającym napis na rewersie, rzadki ort 1618, Gdańsk, odmiana z liściem klonu rozpoczynającym napis na rewersie, rzadki
238 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk, odmiana z liściem klonu rozpoczynającym napis na rewersie, rzadki
350 zł
540 zł
ort 1618, Gdańsk ort 1618, Gdańsk
239 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1618, Gdańsk
II-/III+
EF-/VF+
400 zł
380 zł
ort 1621, Bydgoszcz, odmiana z cyfrą 16 pod popiersiem króla, T. 3, rysy w tle, wada blachy, rzadki ort 1621, Bydgoszcz, odmiana z cyfrą 16 pod popiersiem króla, T. 3, rysy w tle, wada blachy, rzadki
240 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1621, Bydgoszcz, odmiana z cyfrą 16 pod popiersiem króla, T. 3, rysy w tle, wada blachy, rzadki
300 zł
360 zł
ort 1622, Bydgoszcz, złocista patyna ort 1622, Bydgoszcz, złocista patyna
241 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz, złocista patyna
150 zł
400 zł
ort 1622, Bydgoszcz ort 1622, Bydgoszcz
242 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1622, Bydgoszcz
125 zł
520 zł
ort 1623, Gdańsk, delikatna złocista patyna ort 1623, Gdańsk, delikatna złocista patyna
243 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1623, Gdańsk, delikatna złocista patyna
400 zł
820 zł
ort 1625, Gdańsk ort 1625, Gdańsk
244 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1625, Gdańsk
350 zł
430 zł
szóstak 1596, Malbork szóstak 1596, Malbork
245 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1596, Malbork
200 zł
360 zł
szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla, patyna szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla, patyna
246 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla, patyna
250 zł
640 zł
szóstak 1625, Kraków, ślady lustra menniczego, rzadkie na tego typu monecie szóstak 1625, Kraków, ślady lustra menniczego, rzadkie na tego typu monecie
247 Zygmunt III Waza 1587-1632
szóstak 1625, Kraków, ślady lustra menniczego, rzadkie na tego typu monecie
125 zł
300 zł