Aukcja nr 35
USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
548 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, piękny egzemplarz |
I UNC |
1 500 zł 1 550 zł
549 | Wolne Miasto Kraków 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294 |
II- EF- |
400 zł 520 zł
550 | Wolne Miasto Kraków 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
1 500 zł 5 000 zł
551 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
1 000 zł 7 000 zł
552 | Wolne Miasto Kraków 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, patyna |
400 zł 400 zł