Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  POLSKA  Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, piękny egzemplarz 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, piękny egzemplarz
548 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, piękny egzemplarz
1 500 zł
1 550 zł
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294 1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294
549 Wolne Miasto Kraków
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294
400 zł
520 zł
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, wyśmienity stan zachowania 10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, wyśmienity stan zachowania
550 Wolne Miasto Kraków
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, wyśmienity stan zachowania
1 500 zł
5 000 zł
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, wyśmienity stan zachowania 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, wyśmienity stan zachowania
551 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, wyśmienity stan zachowania
1 000 zł
7 000 zł
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, patyna 5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, patyna
552 Wolne Miasto Kraków
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, patyna
400 zł
400 zł