Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.48 g, drobna r.. dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.48 g, drobna r..
539 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.48 g, drobna rysa na rewersie ale ładnie zachowany
3 000 zł
5 200 zł
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.45 g, lekko us.. dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.45 g, lekko us..
540 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.45 g, lekko uszkodzony
1 500 zł
2 300 zł
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, ładny egzemplarz bez justowania 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, ładny egzemplarz bez justowania
541 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, ładny egzemplarz bez justowania
1 250 zł
1 350 zł
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, na rewersie przepiękna tęczowa patyna 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, na rewersie przepiękna tęczowa patyna
542 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, na rewersie przepiękna tęczowa patyna
II/II+
EF/EF+
800 zł
980 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, na rewersie minimalnie justowane 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, na rewersie minimalnie justowane
543 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, na rewersie minimalnie justowane
II/II-
EF/EF-
250 zł
1 550 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, delikatna patyna 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, delikatna patyna
544 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, delikatna patyna
250 zł
420 zł
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273
545 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, Plage 273
200 zł
250 zł
10 groszy 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 276 10 groszy 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 276
546 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 276
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
340 zł
3 grosze 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 282, patyna 3 grosze 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 282, patyna
547 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 282, patyna
200 zł
540 zł