Aukcja nr 35
USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
539 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.48 g, drobna rysa na rewersie ale ładnie zachowany |
3 000 zł 5 200 zł
540 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią, Plage 269, Fr. 114, złoto 3.45 g, lekko uszkodzony |
III VF |
1 500 zł 2 300 zł
541 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, ładny egzemplarz bez justowania |
II+ EF+ |
1 250 zł 1 350 zł
542 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, na rewersie przepiękna tęczowa patyna |
II/II+ EF/EF+ |
800 zł 980 zł
543 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, na rewersie minimalnie justowane |
II/II- EF/EF- |
250 zł 1 550 zł
544 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273, delikatna patyna |
II- EF- |
250 zł 420 zł
545 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 2 złote 1831, Warszawa, Plage 273 |
200 zł 250 zł
546 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 10 groszy 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 276 |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 340 zł
547 | Powstanie Listopadowe 1830-1831 3 grosze 1831, Warszawa, łapy orła proste, Plage 282, patyna |
II- EF- |
200 zł 540 zł